Експерти Євросоюзу проводять експертизу якості освіти БДПУ

29.05.2018 · 16:37 · Просмотров - 2482

З 27 — по 30 травня в БДПУ працює міжнародна експертна комісія з оцінки якості освіти за спеціальністю “Історія та археологія”. Експертиза проводиться в рамках проекту “Система забезпечення якості освіти в України: розвиток на основі європейських стандартів та рекомендацій

Разом з Бердянським державним педагогічним університетом експертизу проходять ще 7 вишів України. Серед них Київський національний університет, Львівський національний університет, Хмельницький національний університет, Сумський державний університет та інші. Проводять експертизу представники Центрально- та Східноєвропейської мережі агентств забезпечення якості, експерти проектної команди QUAERE та члени Української асоціації студентів.

За словами європейських експертів якість освіти визначатимуть за декількома напрямками — рівень випускників (де і ким працюють випускники історичного факультету), якість навчання, зв'язок випускників з ВУЗом, можливість впливу випускників на формування навчальних програм та ін.

Результати перевірки будуть оголошені за декілька місяців, однак після спілкування з нинішніми студентами, випускниками, викладачами БДПУ експерти відзначили, що Бердянський державний педагогічний університет може розраховувати на позитивні висновки.

Окрім загальних балів, експерти запропонують варіанти підвищення якості освіти у відповідності з європейськими стандартами. Всі матеріали за результатами проведеної експертизи будуть передані до Міністерства освіти та науки України.
Новости Бердянска
вчера, 28 сентября, пятница
27 сентября, четверг

Все новости Бердянска

Ближайшие события
Закрытие мото сезона ROCK
Закрытие мото сезона ROCK

 29 Сентября

 ул. Приазовская, 114 (вход через "ManGo")

Акция в Дельфинарий «Немо»
Акция в Дельфинарий «Немо»

 10 - 30 Сентября

 12:00 15:00 18:00

 Дельфинарий "Немо" (ул. Макарова)

100 UAH

В Зоопарк по 100 грн.!
В Зоопарк по 100 грн.!

 15 - 30 Сентября

 с 9:00 до 21:00

 Зоопарк "Сафари" (ул. Волкова)

100 UAH

Простая просьба
Простая просьба

 27 Сентября - 03 Октября

 11:55

 Кинотеатр «Космос» (п-т Азовский, 35/2)

80 UAH

Подробная афиша