Експерти Євросоюзу проводять експертизу якості освіти БДПУ

29.05.2018 · 16:37 · Просмотров - 2567

З 27 — по 30 травня в БДПУ працює міжнародна експертна комісія з оцінки якості освіти за спеціальністю “Історія та археологія”. Експертиза проводиться в рамках проекту “Система забезпечення якості освіти в України: розвиток на основі європейських стандартів та рекомендацій

Разом з Бердянським державним педагогічним університетом експертизу проходять ще 7 вишів України. Серед них Київський національний університет, Львівський національний університет, Хмельницький національний університет, Сумський державний університет та інші. Проводять експертизу представники Центрально- та Східноєвропейської мережі агентств забезпечення якості, експерти проектної команди QUAERE та члени Української асоціації студентів.

За словами європейських експертів якість освіти визначатимуть за декількома напрямками — рівень випускників (де і ким працюють випускники історичного факультету), якість навчання, зв'язок випускників з ВУЗом, можливість впливу випускників на формування навчальних програм та ін.

Результати перевірки будуть оголошені за декілька місяців, однак після спілкування з нинішніми студентами, випускниками, викладачами БДПУ експерти відзначили, що Бердянський державний педагогічний університет може розраховувати на позитивні висновки.

Окрім загальних балів, експерти запропонують варіанти підвищення якості освіти у відповідності з європейськими стандартами. Всі матеріали за результатами проведеної експертизи будуть передані до Міністерства освіти та науки України.
Новости Бердянска
сегодня, 13 ноября, среда
вчера, 12 ноября, вторник

Все новости Бердянска