Знову борги! «Бердянськводоканалу» готують чергову дотацію на оплату рахунків за електроенергію та дніпровську воду

25.06.2018 · 14:26 · Просмотров - 1377

На позачергову сесію міської ради виноситься проект рішення, згідно якого з міського бюджету пропонується виділити дотацію в розмірі 3,9 мільйонів гривень на погашення заборгованості “Бердянськводоканалом”.

За інформацією керівника підприємства Олександра Македонського заборгованість виникла через невідповідність існуючих тарифів ринковій вартості послуги. Нові розрахунки на чергове підвищення вартості в Бердянську ще перебувають на розгляді в НКРЄКП. Наразі необхідно виплатити заборгованість, щоб в розпал курортного сезону не опинитись без води.

Враховуючи специфіку природно-кліматичних умов, проблеми з якісною питною водою в Бердянську були завжди. Однак, в своїй передвиборчій програмі Володимир Чепурний обіцяв містянам "хорошу воду". Проштрихкодований електорат, простимульований горілкою та декількома сотнями гривень охоче проголосував за щедрі передвиборчі обіцянки. В результаті, як і очікувалось, більшість лозунгів залишились не реалізованими. Приклад з водою — черговий цьому доказ. Нинішня команда, підконтральна нардепу Пономарьову, впевнено крокує до тарифного антирекорду!

«Щороку нове підвищення тарифу!» - саме такий лозунг має лунати на наступних виборах від ставленика Олександра Сергійовича.
Новости Бердянска
сегодня, 16 января, суббота
вчера, 15 января, пятница
14 января, четверг

Все новости Бердянска

На верх