Бердянські футболісти сигналізують про проблеми з розвитком футболу в місті

31.07.2018 · 12:31 · Просмотров - 999

На чергову апаратну нараду в мерії завітали бердянські футболісти та тренери, які поінформували секретаря міської ради Олексія Холода про наявність гострих проблем з розвитком футболу в місті

Перша проблема пов'язана з експлуатацією стадіону “Енергія”. Так тренер футбольного клубу “Фортуна” Олег Лігута повідомив, що його футболісти не мають змоги тренуватись на відреконструйованому футбольному полі. За його словами їм не дають навіть двох годин на тиждень. Футболісти збираються на стадіоні Олімп.

Директор спортивної школи Микола Даниленко відзначив, що знайти дві години для тренувань футбольної команди “Фортуна” можна. Однак, може виникнути ситуація, що з аналогічними зверненнями прийдуть і представники інших футбольних команд чемпіонату, в такому разі виникне проблема з тренуванням дітей в футбольних секціях. Проблема не однозначна і вирішувати її будуть разом з Голової федерації футболу Бердянська Петром Гончаруком. Принаймні так пообіцяв секретар міської ради Олексій Холод під час персонального спілкування з футболістами.

Більш серйозну проблему для бердянського футболу озвучив футболіст Антон Лотарєв. За його інформацією збірна Бердянська майже не фінансується. Навіть для закупівлі м'ячів та форми необхідно шукати спонсорів. Місто практично не фінансує свою ж команду. Проблема, з якої витікає звернення до влади тренера “Фортуни”, полягає у відсутності в місті  пристосованих, хоча б, для тренування стадіонів. За словами Антона Лотарєва в мікрорайоні РТС є вільна ділянка, на якій можна розбити поле, однак міська влада має сприяти у вирішенні даного питання. З даного приводу Олексій Холод пообіцяв детально ознайомитись з приналежністю земельної ділянки і більш детально обговорити це та інші питання на нараді в п'ятницю, на яку планується запросити і Петра Гончарука.
Новости Бердянска
сегодня, 16 августа, пятница

Все новости Бердянска

Ближайшие события
Джип-Спринт
Джип-Спринт

 17 Августа

 Азовское

Серега ака Полиграф ШарикOFF
Серега ака Полиграф ШарикOFF

 20 Августа

 20:00

 ГДК (пл. 1-го Бердянського Совета, 3)

от 120 до 550 грн. UAH

Король лев
Король лев

 15 - 21 Августа

 12:00, 14:30

 Кинотеатр «Космос» (п-т Азовский, 35/2)

80 UAH

Однажды в Голливуде
Однажды в Голливуде

 15 - 21 Августа

 18:40, 21:40

 Кинотеатр «Космос» (п-т Азовский, 35/2)

100 UAH

Подробная афиша