27 апреля будут организованы смежные маршруты на Городское кладбище из микрорайонов города с интервалом 20-30 мин. (начало движения в 8-00, последний рейс из кладбища в 15-30), 28 апреля движение смежных маршрутов на Городское кладбище из микрорайонов города будет осуществляться с учетом пассажиропотока.
Маршрути руху автобусів до Міського кладовища 27.04.2014 та 28.04.2014 ч/з Військове містечко
№ м-та |
Назва маршруту |
Маршрут руху (напрямок руху у прямому та зворотному напрямку, назва початкових і кінцевих зупинок) |
4/19 |
«ЗОШ № 7 - Міське Кладовище» |
ЗОШ № 7 - вул. Ленінградська - вул. Фестивальна - Мелітопольське шосе - Спорткомплекс (Старе кладовище) - вул. Орджонікідзе - пр. Пролетарський - вул. Штурманська - Міське кладовище - вул. Штурманська - пр. Пролетарський - вул. Орджонікідзе - Спорткомплекс (Старе кладовище) -Мелітопольське шосе - вул. Херсонська - ЗОШ № 7. |
4-1/19 |
«Пост ДАІ - Міське Кладовище» |
Пост ДАІ - вул. Фестивальна - Мелітопольське шосе -Спорткомплекс (Старе кладовище) - вул. Орджонікідзе - пр. Пролетарський - вул. Штурманська - Міське кладовище - вул. Штурманська - пр.Пролетарський - вул. Орджонікідзе -Спорткомплекс (Старе кладовище) - Мелітопольське шосе - Пост ДАІ. |
5/19 |
«ВАТ «Азмол» - Міське Кладовище» |
ВАТ „Азмол" - вул. Шаумяна - вул. Хіміків - вул. Шаумяна - Мелітопольське шосе - Спорткомплекс (Старе кладовище) - вул. Орджонікідзе - пр. Пролетарський - вул. Штурманська - Міське кладовище - вул. Штурманська - пр. Пролетарський - вул. Орджонікідзе - Спорткомплекс (Старе кладовище) -Мелітопольське шосе - вул. Шаумяна - вул. Хіміків - вул. Шаумяна -ВАТ „Азмол". |
9/19 |
«Залізничний вокзал - Міське Кладовище» (без заїзду на ПНД) |
Залізничний вокзал - пр. Пролетарський - пр. Перемоги - пр. Праці - вул. Свободи - вул. 12 Грудня - Спорткомплекс (Старе кладовище) - вул. Орджонікідзе - пр. Пролетарський - вул. Штурманська - Міське кладовище - вул. Штурманська - пр.Пролетарський - Військове містечко» - пр. Пролетарський - вул. Орджонікідзе - Спорткомплекс (Старе кладовище) - вул. 12 Грудня - вул. Дюміна - Залізничний вокзал.
О 9-00, 10-00, 11-00 - прямі рейси за наступною схемою: Військове містечко (клуб «Сокіл»)- пр. Пролетарський - вул. Штурманська - Міське кладовище - вул. Штурманська - пр.Пролетарський - Військове містечко (клуб «Сокіл»). |
17/19 |
«сан. Лазурний - апт. №195 - Міське Кладовище» |
сан. Лазурний - вул. Жовтнева - вул. Лієпайська - пр. Пролетарський - Залізничний вокзал - вул. Свободи - вул. 12 Грудня - Спорткомплекс (Старе кладовище) - вул. Орджонікідзе - вул.50 років СРСР - вул. Руденка - вул. Димитрова (Аптека №195) - вул. Піонерська - пр. Пролетарський - вул. Штурманська - Міське кладовище - вул. Штурманська - пр. Пролетарський - вул. Орджонікідзе - вул. Димитрова (Аптека №195) - «Ун-г «Черьомушки» - вул. Піонерська - вул. Кірова - Мелітопольське шосе - Спорткомплекс (Старе кладовище) - вул. 12 Грудня - вул. Дюміна - пр.Праці - вул. Горбенка - вул. К. Маркса - вул. Р. Люксембург - Залізничний вокзал - пр. Пролетарський - вул. Лієпайська - вул. Толстого - сан. Лазурний. |
21/19 |
«Вул. Морозова - ч/з ринок - Міське Кладовище» |
Вул. Морозова (АТБ) - пр. Пролетарський - вул. Штурманська -Міське кладовище - вул. Штурманська - пр. Пролетарський - Вул. Морозова (АТБ). |
ч/з 8 Березня
№ м-та |
Назва маршруту |
Маршрут руху (напрямок руху у прямому та зворотному напрямку, назва початкових і кінцевих зупинок) |
19 |
«Центральний ринок - сел. 8 Березня - Міське Кладовище» |
пр. Праці (ЦДЮТ) - вул. Дюміна - пр. Пролетарський - вул. Калініна - Міське кладовище - вул. Калініна - пр. Пролетарський - вул. Свободи - пр. Праці (ЦДЮТ). |
8/19 |
«Автовокзал - сел. 8 Березня - Міське Кладовище» |
Автовокзал - вул. 12 Грудня - вул. Дюміна - пр. Праці (ЦДЮТ) - вул. Дюміна - пр. Пролетарський - вул. Калініна - Міське кладовище - вул. Калініна - пр. Пролетарський - вул. Свободи - вул. 12 Грудня - Автовокзал. |
10/19 |
«вул. Руднєвої - пр. Пролетарський - Міське Кладовище» | Вул. Руднєвої - вул. Винокуренка - вул. Чехова - вул. Мічуріна - вул. Чернишевського - пр. Пролетарський - Залізничний вокзал - пр. Пролетарський - вул. Калініна - Міське кладовище - вул. Калініна - пр. Пролетарський - Залізничний вокзал - пр. Пролетарський - вул. Чернишевського - вул. Мічуріна - вул. Чехова - вул. Винокуренка - вул. Руднєвої. |
13/19 |
Завод «Азовкабель» - Автовокзал - ЦДЮТ - Міське Кладовище» |
Завод «Азовкабель» - вул. Підгірна - вул. Дачна - вул. 12 грудня - вул. Дюміна - пр. Праці (ЦДЮТ) - вул. Дюміна - пр. Пролетарський - вул. Калініна - Міське кладовище - вул. Калініна - пр. Пролетарський - вул. Свободи - вул. 12 грудня - вул. Куйбишева - вул. Підгірна - Завод «Азовкабель». |