Депутат І. Попова: «Мешканці приватного сектору повинні отримувати додаткові кошти у вигляді тротуарів, доріг та освітлення»

08.11.2018 · 12:42 · Просмотров - 2365

На засідання чергової сесії міської ради, в ході обговорення проекту рішення про компенсацію частки кредитів ОСББ депутат Ірина Попова закликала міську владу враховувати інтереси і мешканців приватного сектору.

Попова Ирина

Гарантувати зараз співфінансування багатоквартирним будинкам це буде не чесно по відношенню до інших мешканців міста, які мешкають в приватному секторі. Програма компенсацій — позитивна і я її підтримую, однак люди, які мешкають в приватних будинках ремонтують дахи, каналізацію, елетрику за свій кошт. Тому буде справедливо, якщо ми будемо спрямовувати додаткові кошти на зовнішнє освітлення, ремонт тротуарів та доріг трохи більше для приватного сектору, - резюмувала Ірина Попова.

Подібного роду думки з приводу нерівномірного підходу до мешканців багатоквартирних будинків та приватного сектору в міській раді підіймались неодноразово. Однак законних підстав для фінансової підтримки мешканців приватного сектору законодавцем не передбачено. Запропонована ініціатива Ірини Попової може дещо вирівняти існуючий на сьогодні незначний дисбаланс.
Новости Бердянска
сегодня, 22 августа, суббота
вчера, 21 августа, пятница
20 августа, четверг

Все новости Бердянска

Ближайшие события
Блокбастер - афиша с 20 по 26 августа
Блокбастер - афиша с 20 по 26 августа

 20 - 26 августа

 с 10 до 22

 Блокбастер АМСТОР (ул. Консульская, 75 з)

40 UAH

Космос Filmax афиша с 20 по 26 августа
Космос Filmax афиша с 20 по 26 августа

 20 - 26 августа

 с 10:00 до 21:20

 Кинотеатр «Космос» (п-т Азовский, 35/2)

от 50 до 70 UAH

Подробная афиша