Вдало обрана професія - запорука щасливого життя

По материалам Бердянського міського центру зайнятості
07.02.2019 · 16:34 · Просмотров - 349

Але ж як складно випускникам самостійно визначитись серед такої великої кількості актуальних професій сьогодення

З метою допомогти молоді обрати вдалий професійний шлях 7 лютого поточного року в актовій залі Бердянської районної державної адміністрації був проведений профорієнтаційний захід для учнів 11 класів Бердянського району та Осипенківської ОТГ.

У заході взяли участь спеціалісти різної професійної спрямованості. Представники Київського національного університету культури і мистецтв розповіли про привілеї навчання в цьому вищі, спрямовували молодь обирати професії творчого характеру.

У свою чергу, директор Осипенківського професійного аграрного ліцею наголошував переважно на потребі України у кваліфікованих робітничих кадрах.

Також до участі у заході були запрошені фахівці Бердянського міськрайонного центру зайнятості Корнієнко О.В. та Костенко Ю.О.

Ольга Валеріївна детально розповіла випускникам про те, чим саме для них корисна служба зайнятості. Під час виступу вона ознайомила з професіями, які мають попит на сучасному ринку праці, наголосила на основних аспектах, котрі необхідно враховувати при виборі професії.

Присутніх дуже зацікавила можливість проходження тестів на  веб-базованій платформі «МОЯ ПРОФЕСІЯ-консультаційна мережа», яку запровадила служба зайнятості, адже вона  допомагає продіагностувати власну професійну мотивацію, структуру інтелекту та психологічні схильності.

Зустріч виявилась масштабною та дуже інформативною. Протягом заходу панувала дружня та позитивна атмосфера. Наприкінці учні зробили висновки щодо свого професійного майбутнього та стали на крок ближче до успішного працевлаштування. Бажаємо їм успіхів!
Новости Бердянска
вчера, 13 апреля, суббота
12 апреля, пятница
11 апреля, четверг

Все новости Бердянска

Ближайшие события
Ползком 2019
Ползком 2019

 13 - 14 Апреля

 10:00

 SMILE PARK (пр-т Азовский, 35А (ТРЦ Del Mar, 3-й этаж))

Містер Лінк: загублена ланка еволюції
Містер Лінк: загублена ланка еволюції

 11 - 17 Апреля

 10:40, 12:05

 Кинотеатр «Космос» (п-т Азовский, 35/2)

70 UAH

Пасхальний простір
Пасхальний простір

 04 - 17 Апреля

 11:00

 Художественный музей (ул. Центральная (бывш. Карла Маркса), 29)

Букашки 2
Букашки 2

 11 - 17 Апреля

 10:20, 12:25

 Кинотеатр «Космос» (п-т Азовский, 35/2)

70 UAH

Подробная афиша