Бердянцю світить 7 років в'язниці за розкрадання могил

По материалам пресс-службы прокуратуры
27.02.2019 · 14:50 · Просмотров - 1606

Бердянською місцевою прокуратурою Запорізької області здійснювалося процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за  ч.2 ст.15, ч.3 ст.297 КК України за фактом наруги над могилою 31 річним раніше судимим місцевим мешканцем.

Так, 18.02.2019  приблизно о 12 годині 45 хвилин знаходячись на території цвинтаря у м. Бердянськ обвинувачений Л., діючи умисно, із корисливих мотивів, з метою викрадення предметів, що знаходяться у місцях поховань, реалізовуючи свій злочинний умисел направлений на заволодіння чужим майном, ігноруючи принципи загальнолюдської моралі підійшов до місця поховання невідомої особи де руками став ламати огорожу, але заволодіти  не зміг з причин які не залежать від його волі, оскільки був затриманий на місці скоєння злочину працівниками поліції.

Наразі досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні закінчено, обвинувальний акт з додатками направлено для розгляду до Бердянського міськрайонного суду.

Санкція статті передбачає обмеження волі на строк від чотирьох до п’яти років або позбавленням волі від чотирьох до семи років.

Прокурор Бердянської місцевої
прокуратури Запорізької області
молодший радник юстиції

Євгеній Юрієвич Полозюк
Новости Бердянска
сегодня, 7 июля, воскресенье
вчера, 6 июля, суббота
5 июля, пятница

Все новости Бердянска