За два тижні на маршруті №4 має бути приведено у відповідність графік руху автобусів з пасажиропотоком

13.03.2019 · 16:59 · Просмотров - 1173

На засіданні комісії з питань міського пасажирського транспорту було поставлено завдання перевізнику на маршрутах 4/1 та 4/3 привести у відповідність інтервали руху транспортних засобів з реальним пасажиропотоком в годину-пік.

За інформацією начальника транспортного відділу Ірини Удовиченко, впродовж лютого і на початку березня фахівці мерії проводили моніторинг відповідності руху транспортних засобів встановленим інтервалам. За результатами перевірки було встановлено, що автобуси не вивозять всіх людей з поселення. Зокрема, на зупинці Фестивальна люди не мають змогу зайти в переповнені транспортні засоби. Причина — замість заявлених автобусів ПАЗ рухаються Рути.

Перевізнику було запропоновано два варіанти — або в години пік на маршруті мають працювати автобуси, або потрібно зменшувати інтервал руху маршруток. Підприємець запевнив, що з початку травня інтервал вже зменшено до 3-х хвилин. Члени комісії ухвалили рішення, що впродовж двох тижнів транспортний відділ перевірить достовірність озвученої інформації.
Новости Бердянска
сегодня, 24 марта, воскресенье
вчера, 23 марта, суббота
22 марта, пятница

Все новости Бердянска