За два тижні на маршруті №4 має бути приведено у відповідність графік руху автобусів з пасажиропотоком

13.03.2019 · 16:59 · Просмотров - 1184

На засіданні комісії з питань міського пасажирського транспорту було поставлено завдання перевізнику на маршрутах 4/1 та 4/3 привести у відповідність інтервали руху транспортних засобів з реальним пасажиропотоком в годину-пік.

За інформацією начальника транспортного відділу Ірини Удовиченко, впродовж лютого і на початку березня фахівці мерії проводили моніторинг відповідності руху транспортних засобів встановленим інтервалам. За результатами перевірки було встановлено, що автобуси не вивозять всіх людей з поселення. Зокрема, на зупинці Фестивальна люди не мають змогу зайти в переповнені транспортні засоби. Причина — замість заявлених автобусів ПАЗ рухаються Рути.

Перевізнику було запропоновано два варіанти — або в години пік на маршруті мають працювати автобуси, або потрібно зменшувати інтервал руху маршруток. Підприємець запевнив, що з початку травня інтервал вже зменшено до 3-х хвилин. Члени комісії ухвалили рішення, що впродовж двох тижнів транспортний відділ перевірить достовірність озвученої інформації.
Новости Бердянска
сегодня, 24 июня, понедельник
вчера, 23 июня, воскресенье
22 июня, суббота
21 июня, пятница

Все новости Бердянска