Громадські роботи – тимчасовий вихід з безробіття

15.03.2019 · 15:47 · Просмотров - 690

Державна служба зайнятості широко застосовує у своїй діяльності активні заходи сприяння зайнятості, однією з них, відповідно до Закону України «Про зайнятість населення», є залучення незайнятого населення до участі у громадських та інших роботах тимчасового характеру.

Незважаючи на те, що громадські роботи мають тимчасовий характер і можуть виконуватися на умовах неповного робочого дня, але на людину, яка бере участь в таких роботах поширюються всі соціальні гарантії (оплачуються внески і податки, лікарняний, умови праці відповідають встановленим законодавчим нормам). Оплата здійснюється за фактично виконану роботу. В цей же час безробітним продовжує виплачуватися допомога по безробіттю, якщо, згідно закону, вона їм належить. Громадські роботи - це свого роду додатковий заробіток.

Бердянський міськрайонний центр зайнятості співпрацює з владою та роботодавцями в питаннях організації та проведенні громадських та інших роботах тимчасового характеру, підкреслює важливість цього виду робіт як для населення, так і для роботодавців.

Особлива увага приділяється таким видам громадських робіт, що мають економічну, соціальну та екологічну користь, а саме:

  • благоустрій та озеленення території, зон відпочинку міста;
  • впорядкування місць поховання захисників Вітчизни, меморіалів, кладовищ;
  • інформування населення про можливість отримання субсидії та допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України;
  • допомога при наданні соціальних послуг особам, які їх потребують;
  • екологічний захист навколишнього середовища, в тому числі збір карантинних рослин та листя, покіс трави, впорядкування берега моря.

Саме за рахунок тимчасової зайнятості можна оперативно задовольнити потреби роботодавців у робочій силі та виконати певні види робіт. З іншого боку, громадські та інші роботи тимчасового характеру є засобом реалізації політики зайнятості населення, що знімає соціальну напругу на ринку праці, сприяє соціально-економічному розвитку регіону, а також забезпечує трудову адаптацію безробітних та є джерелом доходу у скрутний період.

Звертайтесь до Бердянського міськрайонного центру зайнятості ми працюємо для Вас!

Всі послуги служби зайнятості – безкоштовні!

  • e-mail: berdgcz@ukr.net  
  • факс: (06153)4-70-85
  • тел. (06153)4-70-86, (06153)4-72-94Новости Бердянска
сегодня, 27 мая, понедельник
25 мая, суббота

Все новости Бердянска

Ближайшие события
Алладин
Алладин

 25 - 29 Мая

 10:30, 12:25, 17:10

 Кинотеатр «Космос» (п-т Азовский, 35/2)

80 UAH

Брайтбьорн
Брайтбьорн

 25 - 29 Мая

 13:20, 21:30

 Кинотеатр «Космос» (п-т Азовский, 35/2)

80 UAH

Покемон детектив Пикачу
Покемон детектив Пикачу

 25 - 29 Мая

 11:00

 Кинотеатр «Космос» (п-т Азовский, 35/2)

80 UAH

Отпетые мошенницы
Отпетые мошенницы

 25 - 29 Мая

 15:00, 19:10

 Кинотеатр «Космос» (п-т Азовский, 35/2)

80 UAH

Подробная афиша