Громадські роботи – тимчасовий вихід з безробіття

15.03.2019 · 15:47 · Просмотров - 726

Державна служба зайнятості широко застосовує у своїй діяльності активні заходи сприяння зайнятості, однією з них, відповідно до Закону України «Про зайнятість населення», є залучення незайнятого населення до участі у громадських та інших роботах тимчасового характеру.

Незважаючи на те, що громадські роботи мають тимчасовий характер і можуть виконуватися на умовах неповного робочого дня, але на людину, яка бере участь в таких роботах поширюються всі соціальні гарантії (оплачуються внески і податки, лікарняний, умови праці відповідають встановленим законодавчим нормам). Оплата здійснюється за фактично виконану роботу. В цей же час безробітним продовжує виплачуватися допомога по безробіттю, якщо, згідно закону, вона їм належить. Громадські роботи - це свого роду додатковий заробіток.

Бердянський міськрайонний центр зайнятості співпрацює з владою та роботодавцями в питаннях організації та проведенні громадських та інших роботах тимчасового характеру, підкреслює важливість цього виду робіт як для населення, так і для роботодавців.

Особлива увага приділяється таким видам громадських робіт, що мають економічну, соціальну та екологічну користь, а саме:

  • благоустрій та озеленення території, зон відпочинку міста;
  • впорядкування місць поховання захисників Вітчизни, меморіалів, кладовищ;
  • інформування населення про можливість отримання субсидії та допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України;
  • допомога при наданні соціальних послуг особам, які їх потребують;
  • екологічний захист навколишнього середовища, в тому числі збір карантинних рослин та листя, покіс трави, впорядкування берега моря.

Саме за рахунок тимчасової зайнятості можна оперативно задовольнити потреби роботодавців у робочій силі та виконати певні види робіт. З іншого боку, громадські та інші роботи тимчасового характеру є засобом реалізації політики зайнятості населення, що знімає соціальну напругу на ринку праці, сприяє соціально-економічному розвитку регіону, а також забезпечує трудову адаптацію безробітних та є джерелом доходу у скрутний період.

Звертайтесь до Бердянського міськрайонного центру зайнятості ми працюємо для Вас!

Всі послуги служби зайнятості – безкоштовні!

  • e-mail: berdgcz@ukr.net  
  • факс: (06153)4-70-85
  • тел. (06153)4-70-86, (06153)4-72-94Новости Бердянска
15 февраля, суббота
14 февраля, пятница

Все новости Бердянска

Ближайшие события
Афиша с 13 по 19 февраля Блокбастер Бердянск
Афиша с 13 по 19 февраля Блокбастер Бердянск

 13 - 19 Февраля

 с 10 до 22

 Блокбастер АМСТОР (ул. Консульская, 75 з)

от 40 до 70 UAH

Афиша с 13 по 19 февраля
Афиша с 13 по 19 февраля

 13 - 19 Февраля

 10:10 - 21:20

 Кинотеатр «Космос» (п-т Азовский, 35/2)

от 50 до 80 UAH

Подробная афиша