+ 1,4 мільйони гривень. Фірма з орбіти Пономарьова виграли всі тендери на ремонт доріг

18.04.2019 · 18:08 · Просмотров - 2753

Конкурси на проведення ремонту доріг в Бердянську вже перетворились на формальну процедуру. Один учасник – «Бердянськбудтрест» забирає всі підряди.

В черговий раз фірма зі сфери інтересів народного депутата Олександра Пономарьова «Бердянськбудтрест» виграла 10 конкурсів на проведення ремонту автомобільних доріг. Конкурс відбувся 18-го квітня.

Так, «Бердянськбудтрест» відремонтує дорогу по 8 березня за 189 тисяч гривень, вул. Висоцького, Листопадну та Декабристів за 96 тисяч, вул. Чернишевського за 159 тисяч, Мічуріна та Чехова за 159 тисяч, Пирогова за 79 тисяч, Руднєва за 170 тисяч, Шмідта за 179 тисяч, Привокзальну за 159 тисяч, Грецьку за 109 тисяч і внутрішньодомову територію по вул. Богуславського, 14 за 107 тисяч гривень. Загальна сума виграних підрядів на сьогоднішньому конкурсі становить 1 мільйон 424 тисячі гривень.

Приємний бонус для корпорації. І можна було б навіть не акцентувати увагу на монополії однієї фірми, яка вже котрий рік поспіль забирає всі тендери на ремонт доріг в місті – як поточні, так і капітальні, якби не одне «але» - це якість реконструкції дорожнього покриття. Ремонти під час дощів, явно недосконала технологія призводить до того, що вже через невеликий проміжок часу ямковий ремонт абсолютно непомітний, ремонт картами – тримається дещо довше, однак на цих ділянках вже через деякий час виникають проблеми, а на капітальних об’єктах, в перші дні після здачі – в центрі дороги збираються калюжі і з’являються тріщини на новому покритті.

Висновок – ремонтуємо не за для нових доріг, а для освоєння коштів. «Працюємо далі»?
Новости Бердянска
сегодня, 3 июля, пятница
вчера, 2 июля, четверг
1 июля, среда

Все новости Бердянска