В Бердянську знижуватимуть смертність від серцево-судинних захворювань

26.04.2019 · 15:07 · Просмотров - 1136

16 мільйонів гривень з міського бюджету виділили на закупівлі сучасного апарату – ангіограф. Медики переконані – це дозволить в декілька разів знизити смертність від хвороб серця

За інформацією заступника міського голови Юлії Дойнової, на придбання ангіографу Бердянськ використає субвенцію з державного бюджету 11 мільйонів гривень, крім того з міського бюджету виділено ще 16 мільйонів гривень.

Згідно офіційної статистики за період 2016-2018 рр. в Бердянську з серцево-судинними захворюваннями госпіталізовано 5239 чоловік, 463 пацієнти з інфарктами. Рівень смертності – 160 пацієнтів на рік. У відсотковому співвідношенні це становить 28%.

За інформацією головного лікаря ТМО Дмитра Єгорова, в Запоріжжі, після придбання ангіографу рівень смертності знизився в 3 рази. Значно підвищується якість лікування і зменшується період реабілітації пацієнтів, які перенесли інфаркт, за умови застосування ангіографу. Крім того, за словами Дмитра Єгорова, за допомогою цього апарату можна лікувати не тільки серцево-судинні захворювання, а й міому матки.

Проблем з підбором персоналу, який має працювати на даному обладнанні, вже в травні проходитиме навчання в травні і ще два фахівці пройдуть курси у вересні.
Новости Бердянска
сегодня, 25 июля, суббота
вчера, 24 июля, пятница
23 июля, четверг

Все новости Бердянска