Напередодні курортного сезону у Бердянську не змогли укріпити берегову лінію

По материалам TV5 - Запоріжжя
07.05.2019 · 12:17 · Просмотров - 1668

Понад 8 мільйонів гривень необхідно для укріплення берегової лінії Бердянська. Гроші з бюджету Запорізької області для цього виділили, і роботи навіть розпочали. Втім, як виявилося, без порушень не обійшлося

У бердянському мікрорайоні Ліски почали роботи з будівництва гідротехнічних габіонів.  Підрядники почали працювати ще в грудні. Але на сьогоднішній день це будівництво зупинили. Підрядна організація так і не освоїла виділені кошти, а жителі прибережного району не побачили обіцяного захисту від морської стихії. Ба більше — з’явився сморід, від якого потерпають Мешканці звернулись з цього приводу до обласної ради. Депутат Ярослав Криль ініціював проведення досліджень матеріалу, який використовують при будівництві габіонів. Результати виявилися невтішними.

Місцеві ж запевняють, що споруди будують не там, де вони потрібні у першу чергу. Мешканці курортного містечка переконані, що укріплювати узбережжя потрібно спочатку поблизу провулка Маячного, а робітники повинні прибрати отруйне каміння на вулиці Приморській.

Спочатку проект оцінювали у понад 4 мільйони гривень. У 2018 році двічі проводили торги, але через відсутність достатньої кількості учасників, процедура була скасована. Проект скорегували , після чого його вартість збільшилася в два рази, і лише після цього Облдержадміністрація уклала договір з підрядником.

Проблему, каже депутат облради Ярослав Криль, потрібно вирішувати негайно. Тому зараз він готує звернення до голови Запорізької обласної ради з вимогою створити робочу групу з вивчення ситуації.
Новости Бердянска
Ближайшие события
Афиша с 14 по 20 ноября
Афиша с 14 по 20 ноября

 14 - 20 Ноября

 10:10 - 20:35

 Кинотеатр «Космос» (п-т Азовский, 35/2)

от 70 до 90 UAH

Акция в Спортландии!
Акция в Спортландии!

 09 - 22 Ноября

 Спортландия (Азовский проспект, 14)

Мисс Бердянск 2019
Мисс Бердянск 2019

 24 Ноября

 18:00

 Ночной клуб РИО (г. Бердянск, ул.Шмидта, 1)

Подробная афиша