Покіс трави в Бердянську буде завершено до кінця тижня

21.05.2019 · 21:01 · Просмотров - 342

Міський голова Володимир Чепурний висловив невдоволення станом покосу трави в місті. Керівник КП “Зеленгосп” Володимир Шаповалов запевнив, що до кінця тижня роботи будуть завершені.

Так, на зауваження міського голови Володимира Чепурного, що місто заростає травою, керівник КП “Зеленгосп Володимир Шаповалов наголосив, що підприємство працює згідно графіку і виділених асигнувань.

- Сьогодні ми працюємо на бульварі Шевченко, потім перейдемо на інші ділянки. До кінця тижня ми закриємо питання, - повідомив Володимир Шаповалов.

В свою чергу міський голова Володимир Чепурний достатньо болісно відреагував на натяк про недостатнє фінансування з міського бюджету для потреб комунального підприємства.

- На мене це вже токсично діє. Заборгованості немає? Кошти на заробітну платню є? Решту питань ми закриємо — наголосив Володимир Чепурний.

Варто зауважити, що окрім самої проблеми не скошеної трави вже через декілька тижнів постане проблема пожовклих газонів. Мало того, що зелені зони в місті жодним чином не поливаються, так і комунальники навіть не прибирають скошену траву. Тому з року в рік початок курортного сезону, навіть до початку спеки, місто зустрічає туристів з жовтими і сухими газонами...
Новости Бердянска
24 января, пятница
23 января, четверг

Все новости Бердянска

Ближайшие события
Футбол
Футбол

 25 - 26 Января

Афиша с 23 по 29 января
Афиша с 23 по 29 января

 23 - 29 Января

 с 10:00 до 21:20

 Кинотеатр «Космос» (п-т Азовский, 35/2)

от 80 до 90 грн. UAH

Подробная афиша