Безстрашні! Минулорічні "схеми" на ярмарку діють і в цьому році

12.06.2019 · 19:32 · Просмотров - 1015

Не зважаючи на публічне викриття “схем” чиновників в організації ярмарку в минулому році, про які ми писали в 2018-му, на початку цього літа мерія впровадила той же принцип — один великий лот розбито на 5 малих, де по факту розміщується єдиний об'єкт.

Абсолютно відкрито і цинічно, ігноруючи навіть минулорічний скандал, чиновники мерії продовжують запроваджувати апробований підхід і в цьому році.

На початку курортного сезону ми направили ряд запитів до мерії про результати проведених аукціонів, щоб проаналізувати, чи дійсно в новий курортний сезон принципово відрізняється в організації проведення ярмарку, як про це браво рапортує профільний заступник мера Юлія Дойнова і міський голова Володимир Чепурний. Однак, не зважаючи на постійні заяви про відкритість, представники влади максимально ускладнюють доступ до документів. Так чи інакше ми отримаємо документи і в спеціальному матеріалі проаналізуємо “ярмаркові схеми 2019”

На черговому засіданні адміністративної комісії виявлено факт встановлення металоконструкції розміром 235 м.кв. Як пояснив підприємець він викупив 5 ярмаркових об'єктів, які було об'єднано під одним навісом. Там розташовується гральний зал з атракціонами. Члени комісії зауважили, що площа об'єкту значно перевищує площу 5 ярмаркових місць.

В результаті підприємця оштрафували на 1340 гривень. Однак таких дій явно замало. Враховуючи прецедент — виписаний протокол і адміністративний штраф відповідні служби мерії просто зобов'язані провести службову перевірку на виявлення ознак корупційних діянь і передати матеріали до правоохоронних органів. Безумовно, об'єкт на 235 м.кв. має бути демонтовано. Звичайно за умови, що міський голова не словом, а ділом готовий доводити свою нетерпимість до корупції.
Новости Бердянска
сегодня, 21 мая, четверг
вчера, 20 мая, среда

Все новости Бердянска