Зерновози знову на порядку денному — депутати вимагають переглянути маршрути руху вантажівок

14.06.2019 · 12:59 · Просмотров - 2404

На позачерговій сесії міської ради депутат Тетяна Смолянінова, від імені мешканців нагірної частини міста виступила з ініціативою перегляду маршруту руху вантажівок

Смолянинова Татьяна

До мене звернулась група мешканців будинків в районі протитуберкульозного диспансеру — люди повідомляють, що через рух вантажівок в будинках вже утворюються тріщини. Влітку неможливо відкривати вікна через постійний гуркіт. Я хочу дати протокольне доручення, щоб це питання обговорили з зернотрейдерами і переглянули маршрути рухи вантажівок, - заявила Тетяна Смолянінова.

Колегу підтримала і депутат Ірина Попова, яка наголосила, що вантажівки рухаються і центральними вулицями, які в підсумки засипаються зерном. Ірина Олександрівна також закликала владу вплинути на ситуацію з рухом вантажівок, а поліцейським порекомендувала ретельніше стежити за дотриманням водіями зерновозів встановлених маршрутів руху.

Заступник міського голови Григорій Горячов повідомив, що з зернотрейдерами вже відбувалась зустріч і, начебто, досягнуто розуміння. Однак, якщо існує потреба, це питання буде винесено на обговорення комісії з питань житлово-комунального господарства, куди запросять і представників трейдерів.
Новости Бердянска
сегодня, 22 июня, суббота
вчера, 21 июня, пятница
20 июня, четверг

Все новости Бердянска