Зерновози знову на порядку денному — депутати вимагають переглянути маршрути руху вантажівок

14.06.2019 · 12:59 · Просмотров - 2477

На позачерговій сесії міської ради депутат Тетяна Смолянінова, від імені мешканців нагірної частини міста виступила з ініціативою перегляду маршруту руху вантажівок

Смолянинова Татьяна

До мене звернулась група мешканців будинків в районі протитуберкульозного диспансеру — люди повідомляють, що через рух вантажівок в будинках вже утворюються тріщини. Влітку неможливо відкривати вікна через постійний гуркіт. Я хочу дати протокольне доручення, щоб це питання обговорили з зернотрейдерами і переглянули маршрути рухи вантажівок, - заявила Тетяна Смолянінова.

Колегу підтримала і депутат Ірина Попова, яка наголосила, що вантажівки рухаються і центральними вулицями, які в підсумки засипаються зерном. Ірина Олександрівна також закликала владу вплинути на ситуацію з рухом вантажівок, а поліцейським порекомендувала ретельніше стежити за дотриманням водіями зерновозів встановлених маршрутів руху.

Заступник міського голови Григорій Горячов повідомив, що з зернотрейдерами вже відбувалась зустріч і, начебто, досягнуто розуміння. Однак, якщо існує потреба, це питання буде винесено на обговорення комісії з питань житлово-комунального господарства, куди запросять і представників трейдерів.
Новости Бердянска
сегодня, 23 августа, пятница
вчера, 22 августа, четверг

Все новости Бердянска

Ближайшие события
Музей на Пляжі
Музей на Пляжі

 23 Августа

 11:00

 вул. Осипенко, 23

Баскетбол
Баскетбол

 23 - 25 Августа

 ДЮСШ (ул. Горбенко, 27)

Король лев
Король лев

 22 - 28 Августа

 12:15

 Кинотеатр «Космос» (п-т Азовский, 35/2)

80 UAH

Однажды в Голливуде
Однажды в Голливуде

 22 - 28 Августа

 18:05

 Кинотеатр «Космос» (п-т Азовский, 35/2)

90 UAH

Подробная афиша