Зерновози знову на порядку денному — депутати вимагають переглянути маршрути руху вантажівок

14.06.2019 · 12:59 · Просмотров - 2512

На позачерговій сесії міської ради депутат Тетяна Смолянінова, від імені мешканців нагірної частини міста виступила з ініціативою перегляду маршруту руху вантажівок

Смолянинова Татьяна

До мене звернулась група мешканців будинків в районі протитуберкульозного диспансеру — люди повідомляють, що через рух вантажівок в будинках вже утворюються тріщини. Влітку неможливо відкривати вікна через постійний гуркіт. Я хочу дати протокольне доручення, щоб це питання обговорили з зернотрейдерами і переглянули маршрути рухи вантажівок, - заявила Тетяна Смолянінова.

Колегу підтримала і депутат Ірина Попова, яка наголосила, що вантажівки рухаються і центральними вулицями, які в підсумки засипаються зерном. Ірина Олександрівна також закликала владу вплинути на ситуацію з рухом вантажівок, а поліцейським порекомендувала ретельніше стежити за дотриманням водіями зерновозів встановлених маршрутів руху.

Заступник міського голови Григорій Горячов повідомив, що з зернотрейдерами вже відбувалась зустріч і, начебто, досягнуто розуміння. Однак, якщо існує потреба, це питання буде винесено на обговорення комісії з питань житлово-комунального господарства, куди запросять і представників трейдерів.
Новости Бердянска
вчера, 19 ноября, вторник
18 ноября, понедельник

Все новости Бердянска

Ближайшие события
Афиша с 14 по 20 ноября
Афиша с 14 по 20 ноября

 14 - 20 Ноября

 10:10 - 20:35

 Кинотеатр «Космос» (п-т Азовский, 35/2)

от 70 до 90 UAH

Акция в Спортландии!
Акция в Спортландии!

 09 - 22 Ноября

 Спортландия (Азовский проспект, 14)

Мисс Бердянск 2019
Мисс Бердянск 2019

 24 Ноября

 18:00

 Ночной клуб РИО (г. Бердянск, ул.Шмидта, 1)

Подробная афиша