Футбольные фанаты сделали заявление по поводу сорванного матча ФК «Бердянск» - «Агро Ком 1990»

24.06.2019 · 08:57 · Просмотров - 1317

Коллективную позицию местных ультрас в редакцию «Бердянск 24» передал один из членов группировки «Гора Права» Сергей Подписной.

Напомним, что в субботу 22 июня из-за беспорядков на трибуне стадиона «Энергия» и попадания брошенной питарды в помощника арбитра был сорван матч областного чемпионата. Окончательный вердикт по поводу результата матча ФК «Бердянск» - «Агро ком 1990» примет дисциплинарный комитет областной федерации футбола.

Предоставляем обращение бердянских фанатов дословно.

Офіційна заява фанатів ФК «Бердянськ» щодо подій на останньому матчі ФК Бердянськ- АгроКом 1990 Пологи.

Угрупування «Гора Права» підтримує рідний клуб вже багато років. Ми створили герб клубу, їздимо за командою в села, яких навіть на мапі немає. Підтримуємо не Барселону чи Ліверпуль, а команду рідного міста. Останні результати 0-17, 8-0, усі матчі цього розіграшу чемпіонату області закінчились поразкою клубу. Остання сходинка в турнірній таблиці. Три сезони деградації клубу. Некомпетентність головного тренера та керівництва клубу змусила нас зривати матчі аби перевернути увагу громадськості і керівництва федерації футболу до цієї проблеми.

Ми вимагаємо зміни головного тренера та керівництва клубу. Від нового очільника федерації футболу Бердянська- результативної роботи та всебічної підтримки ФК «Бердянськ» як команди, яка презентує місто.

У разі невиконання цих вимог – залишаємо за собою право боротись за честь клубу і міста всіма легальними методами. Піротехніка і зриви матчів, як наш останній аргумент.

Тільки Бердянськ і перемога!
Новости Бердянска
вчера, 30 мая, суббота
29 мая, пятница
28 мая, четверг

Все новости Бердянска