На черговій апаратній нараді голова вуличного комітету Коси Наталя Якімук закликала керівництво міста в терміновому порядку провести роботи зі знищення комах.
На Косі просто неможливо спокійно пересуватись. Люди змушені кутатись в покривала, одягати штани і капюшони, щоб пройти від моря до помешкань. Розумію, що пропустили початок робіт з обробки лиманів через скарги. У нас велике прохання відреагуйте на наше звернення. Проведіть обприскування силами комунального підприємства, – звернулась до міського голови Наталя Якімук.
Володимир Чепурний запевнив, що в курсі даної проблеми і комунальники вже працюють над її вирішенням. Крім того, Наталя Якімук закликала мера в наступному році передбачити більше коштів на санітарну обробки території лиманів проти комарів, щоб уникнути аналогічної проблеми в наступному році.