Автономне опалення для шкіл – депутати не знають, хто і як буде експлуатувати нові об’єкти

16.08.2019 · 13:01 · Просмотров - 974

На засіданні депутатської комісії з земельних питань депутат Володимир Безверхий озвучив проблему вводу в експлуатацію котельні в ЗОШ №13. Обранець підкреслив, що на даний час не зрозуміло, як буде функціонувати новий об’єкт

Безверхий Владимир

 - В школі №13 побудували котельню, тепер стоїть запитання, а хто ж буде її запускати? Хто буде її експлуатувати? Хто буде укладати угоди на постачання газу? Всі ці питання зависли в повітрі і немає шляхів їх вирішення, - зазначив депутат Безверхий.

Заступник міського голови Оксана Деєва наголосила, що у відділі освіти є бачення по даній котельні. Вона ж, як профільний заступник, відповідає за роботи з будівництва об’єкту, інші питання мають вирішувати відповідні відділи і спеціалісти.

Начальник відділу освіти Володимир Липський, в коментарі редакції зазначив, що об’єкт має обслуговуватись виключно спеціалізованою організацією.

 - Дана котельна повинна перебувати на балансі школи, яка укладатиме договір на обслуговування зі спеціалізованою організацією. Буде це тепломережа чи інша установа, поки що не можу сказати, однак наша позиція полягає в тому, щоб після здачі її в експлуатацію, за її роботою слідкували спеціалісти, - зазначив Володимир Липський.

Депутат Віталій Байдала зазначив, що на прикладі школи №13 необхідно відпрацювати єдину схему, яку в подальшому реалізовувати в інших освітніх закладах, де будуть запускатись автономні системи теплопостачання.
Новости Бердянска
25 апреля, суббота
24 апреля, пятница
23 апреля, четверг

Все новости Бердянска