Святкування Дня незалежності України в Бердянську

24.08.2019 · 19:56 · Просмотров - 2734

Урочистості з нагоди 28-ї річниці незалежності України в Бердянську стартували о 18:00 на Приморській площі.

Флеш-моб, Скрябін Fest "ПроRock" та виступ військового оркестру - основні святкові заходи до Дня незалежності України.

Патріотичним флеш-мобом та запуском в повітря жовто блакитних кульок відкрили святкування 28-ї річниці незалежності України.

Третій рік поспіль в Бердянську організовують рок-фестиваль на честь українського музиканта, продюсера і актора Кузьми Скрябіна. В цьому році "ПроRock" об'єднали з офіційними заходами до Дня незалежності. Творчі колективи міста виконали найпопулярніші хіти Скрябіна.

В цьому році організатори передбачили декілька конкурсів - найоригінальніші фото з українською символікою або на фоні сцени на Приморській площі з найбільшою кількістю лайків відзначили подарунками. А в рамках Скрябін Fest всі поціновувачі творчості Кузьми отримали можливість привітати співака із Днем народження, надіславши текст привітання на номер, вказаний на сцені. Найбільш оригінальне і зворушливе привітання також відзначили подарунком.

Традиційно у концерті прийняв участь музичний бенд військовоі частини 3029 Національної гвардії України. Програма святкування розрахована на 4 години. Тож поціновувачі української музики отримали змогу приємно провести час на Приморській площі і весело відзначити головне свято країни.
Новости Бердянска
11 января, суббота
10 января, пятница

Все новости Бердянска