Плата за вірність — понад пів мільйона виділили органам самоорганізації населення

05.09.2019 · 14:38 · Просмотров - 1199

На черговій сесії міської ради більше 600 тисяч гривень виділили депутати міської ради на потреби комітетів мікрорайонів та вуличних комітетів Бердянська

Як пояснила керуюча справами міськвиконкому Ольга Кочубей кошти виділяються на потреби вуличних та комітетів мікрорайонів, щоб представники органів самоорганізації населення мали можливість належним чином організувати святкування Дня міста.

Депутати Олександр Свідло та Сергій Мартинов закликали представників влади надати кошторис — як освоюються бюджетні кошти в мікрорайонах. На цю ініціативу досить бурхливо відреагували депутати з, так званої, більшості. Володимир Безверхий, Василь Бокоч, Надія Новак та інші один за одним повторювали, що мають тісний зв'язок з комітетами і прекрасно знають, куди витрачаються бюджетні кошти.

Нагадаємо, одразу після виборів 2015-го року, міська влада організували перевибори до органів самоорганізації населення. В результаті небаченої до цього самоорганізації людей, які приїздили колонами автобусів на голосування, комітети сформували з лояльних до нинішньої влади представників. Відтепер, щорічно з міського бюджету виділяються сотні тисяч гривень на потреби ОСН. Попередня ж каденція міської ради всіляко блокувала будь-яке фінансування органів самоорганізації.
Новости Бердянска
сегодня, 15 января, пятница
вчера, 14 января, четверг

Все новости Бердянска

На верх