Новий арт-об’єкт БДПУ — Дерево бажань

По материалам БДПУ
10.09.2019 · 09:58 · Просмотров - 579

9 вересня приємна подія зібрала студентів та викладачів Бердянського державного педагогічного університету у затишній парковій зоні головного корпусу. Сьогодні, у міжнародний день краси, тут відкрили новий арт-об’єкт — «Дерево бажань».

Ще декілька місяців тому на цьому місці був пустир, а тепер, немов за порухом чарівної палички, він перетворився на затишний куточок, де височить чудова кована яблуня, де можна відпочити від занять, провести час з друзями, сфотографуватися і просто помріяти.

Кожна людина мріє про сокровенне: хтось про успішне складання сесії, хтось про кар’єру, створення родини або кохання. У керівництва університету теж була мрія – створити арт-об’єкт, який став би окрасою нашого закладу освіти та сподобався б і студентам, і співробітникам, і гостям Бердянська.

У привітальному слові ректор БДПУ професор Ігор Богданов подякував за успішне співробітництво партнерам – директору Бердянського професійного ліцею Сергію Дудукалову та майстру виробничого навчання Бердянського машинобудівного ліцею Олександру Шапошнику, які допомагали втілити мрію у життя.

За легендою, Дерево бажань буде допомагати у виконанні найзаповітніших думок, оскільки кожна його деталь – символічна. Майбутня наукова еліта буде звертатися по допомогу до розумниці Сови; яблуко, що наштовхнуло Ньютона на думки про всесвітнє тяжіння, обов’язково посприяє успіху у кар’єрі або навчанні; гойдалка допоможе відпочити і поринути думками у безтурботне дитинство.

Натхненним ритуалом стало загадування першого чарівного бажання. Усі присутні взяли за руки один одного, закрили очі і загадали свої найзаповітніші мрії. Піднесений настрій створили студенти ФППОМ своєю ніжною хореографічною композицією. Лідери студентського самоврядування прикрасили Дерево бажань символічними листками, де записані сподівання кожного факультету.

Невеличке свято закінчилось, а чарівна яблуня заграла різнокольоровими барвами.

Юлія Мельнікова, головний редактор «Університетського слова»
Світлини Даши Демченко
Новости Бердянска
вчера, 18 ноября, понедельник

Все новости Бердянска