Відділ освіти ініціює обладнання системами протипожежної безпеки дитячі навчальні заклади

10.09.2019 · 15:09 · Просмотров - 418

Понад 8 мільйонів гривень необхідно для обладнання в дитячих навчальних закладах протипожежної сигналізації та системи оповіщення. Відповідну Програму розробили у відділі освіти і передадуть на затвердження Бердянської міської ради.

Таку інформацію озвучив начальник відділу освіти Володимир Липський на засіданні виконавчого комітету під час звіту про готовність дитячих навчальних закладів до навчального року.

Так, за словами Володимира Липського, в 2019-му році на потреби закладів освіти Управлінню капітального будівництва було виділено 10 мільйонів гривень. 2 мільйони гривень спрямовано на ремонт в освітніх закладах. В ЗОШ №1 капітально відремонтовано внутрішньодворову територію на загальну суму 565 тисяч гривень. Перед початком навчального року  у всіх закладах освіти проведено вогнезахисну обробку.

В рамках Нової української школи для перших класів придбано комп’ютери (397 тис. субвенція держбюджету, 170 тис. – міський бюджет), сучасні меблі (923 тис. – державний бюджет, 395 – місцевий бюджет), дидактичні матеріали (435 тисяч – субвенція, 186 тис. – міський бюджет).

За словами Володимира Липського заклади освіти готові до навчального року. Єдина проблема – забезпечення навчальними матеріалами учнів 4-х класів. Наразі на міжміському рівні вирішується проблема нестачі підручників.
Новости Бердянска
вчера, 26 мая, вторник

Все новости Бердянска