Парковки в Бердянську: не було, немає і… не буде?

13.09.2019 · 13:46 · Просмотров - 1908

Сезон минув. Черговий наплив туристів продемонстрував цілий ряд слабких місць в різних сферах життєдіяльності міста. Одна з проблем, яка не вирішується роками – мала кількість місць для паркування, особливо в центрі міста

Проблема з паркувальними місцями не один раз підіймалась на різних рівнях. Навіть представники міської влади заявляли про готовність комплексно вирішувати проблему. Збирались робочі групи, аналізували найбільш проблемні місця міста, де необхідно створити парковки.

Міський голова Володимир Чепурний наголошував - при реконструкції проспектів Праці та Азовського буде проведено розширення дорожнього полотна, де буде передбачено паркувальні місця. Також розглядався варіант платних парковок. Однак, проблема до сьогодні залишається на рівні теоретичного обговорення.

Наведемо черговий приклад – вул. Горького 37, 39. Під час сезону автомобілі тут паркуються як завгодно і де завгодно. Навіть на спортивному майданчику. Стан поля – окрема тема, однак ця територія точно не місце для паркування. Місцеві мешканці та бізнесмени розглядали можливість обладнання парковок вздовж зеленої зони, однак, комунальні служби повідомили, що тут проходять мережі тепло і водопостачання, через що парковки тут бути не може.

Наведений приклад і десятки інших більш гострих по всьому місту в черговий раз спонукають поставити запитання, чи буде в Бердянську проблема вирішуватись комплексно? Хоча стан житлово-комунального господарства міста і цілий ряд управлінських рішень міської влади, наводить на думку, що озвучена проблема так і залишиться на стадії обговорення.
Новости Бердянска
26 июня, пятница
25 июня, четверг

Все новости Бердянска