Інформаційний семінар «Молодь на ринку праці»

По материалам Бердянського міського центру зайнятості
16.09.2019 · 14:17 · Просмотров - 146

Однією з найбільш важливих і одночасно проблемних складових ринку  праці є його молодіжний сегмент, що відображає основні тенденції розвитку економіки, освіти та науки на ринку праці.

Під час пошуку першого робочого місця молодь досить часто зустрічається з невідповідністю рівня та якості отриманої освіти, відсутністю досвіду роботи. Невідповідністю запитів молоді та пропозицій роботодавців. Все це посилює напруження на ринку праці, та призводить до того, що чимало молоді змушені покинути рідні домівки та реалізовувати себе на чужині.

Отож, 13 вересня поточного року, в рамках проведення «Місячника зайнятості молоді», провідний фахівець з профорієнтації Корнієнко Ольга Валеріївна організувала інформаційний семінар для молоді, та запросила головного спеціаліста відділу правопросвітництва та надання безоплатної правової допомоги  Вікторію Донцову, з метою більш детально ознайомити молодь з критеріями та особливостями працевлаштування, зокрема за кордоном.

Вікторія Донцова ,в свою чергу, ознайомила присутніх з видами трудових договорів, з тим, як правильно повинні оформлюватись трудові книжки, та зробила акцент на умовах працевлаштування за кордоном, адже дуже важливо перед тим, як наважитись на такий відповідальний крок, неодмінно бути юридично грамотним, щоб не втрапити в халепу. Наостанок закріпила свою розповідь методичними матеріалами, які залишила на згадку.

Фахівці Бердянського міськрайонного центру зайнятості виносять подяку директору  Бердянського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Сухомлину Євгену та головному спеціалісту відділу правопросвітництва та надання безоплатної правової допомоги  Вікторії Донцовій.

Дякуємо за співпрацю та чекаємо на наступну зустріч!

Провідний фахівець з профорієнтації Юлія Костенко.
Новости Бердянска
вчера, 22 мая, пятница

Все новости Бердянска

Ближайшие события
Концерт Тіна Кароль
Концерт Тіна Кароль

 25 Мая

 19:00

 ГДК (пл. 1-го Бердянського Совета, 3)

290 - 750 UAH

Подробная афиша