Інсталяція «I Love BRD» - міська влада намагається демонтувати споруду

24.09.2019 · 11:47 · Просмотров - 1654

На черговій апаратній нараді в мерії представники влади та місцеві активісти обговорили подальше майбутнє інсталяції «I Love BRD». Зранку 24-го вересня співробітники адміністративного відділу намагались демонтувати конструкцію

Інсталяція «I Love BRD» - міська влада намагається демонтувати споруду
Фото - Юлія Покас

Приватний підприємець Роман Манько за власний кошт виготовив інсталяцію і подарував її місту. Конструкцію встановили на Приморській площі і вона одразу стала однією з головних фотозон центральної частини міста.

Виконком запросив документи у підприємця, які б давали право розміщувати конструкцію в зоні проведення ярмарку. Після цього вийшло розпорядження міського голови про демонтаж інсталяції. Вранці 24-го вересня співробітники адміністративного відділу спробували вивезти конструкцію, однак реалізації цих намірів завадили активісти.

На апаратній нараді в мерії приватний підприємець Роман Манько пояснив, що виготовив конструкцію, щоб подарувати місту. Перевага інсталяції в тому, що вона пересувна і її можна встановлювати в різних частинах міста. Мерія має самостійно визначити, як використовувати цей об'єкт.

Міський голова Володимир Чепурний повідомив, що його підлеглі діють виключно в рамках закону, а потім додав, що влада знайде варіант, як використовувати подарований громаді об'єкт.
Новости Бердянска
вчера, 9 января, четверг
8 января, среда

Все новости Бердянска