У Бердянську відбулися змагання з джип-спринту

По материалам ТВ5
09.10.2019 · 17:13 · Просмотров - 572

На третій етап Кубка Приазов’я з джип-спринту приїхали спортсмени зі своєю технікою, що виявить найсильнішого в п’яти видах змагань. Це yunior, standart, hard, кантрі-крос open, і кантрі-крос аматори. Змагання поки мають статус регіональних

Траса постійно оновлюється, щоб відповідати всім вимогам, необхідним для такого рівня змагань. Першими оцінили оновлену трасу мотогонщики, які виступають в класі кантрі.

Незважаючи на те, що змагання мають регіональний статус, сюди приїхали більше двадцяти учасників, щоб випробувати можливості своїх автомобілів. Це спортсмени з інших міст Запорізької і Донецької областей. У класі юніори, де на трасу вийшли авто серійного виробництва, помітно виділялася «Нива». Екіпаж «Махновці» з Гуляйполя без проблем подолав усі перешкоди, зберігши за собою лідируючу позицію.

Найбільш складною була траса для автомобілів класу Хард. Ця чотириколісна техніка може подолати практично всі перепони на своєму шляху. Це вже професіонали. У цій категорії взяли участь тільки три автомобіля. Серед штурманів можна було побачити і тендітну жінку. Яка на рівні з чоловіками долала труднощі змагань.
Новости Бердянска
сегодня, 17 апреля, пятница
вчера, 16 апреля, четверг

Все новости Бердянска