Спорт
Баскетболістка з Бердянська Тетяна Ткаченко зіграє за Україну на молодіжному Євро
Чемпіонат Європи у віковій категорії U-20 (дивізіон В) стартує шостого липня у Болгарії
20-річна Тетяна Ткаченко значиться у фінальній заявці молодіжної збірної. Про це «Бердянськ 24» дізнався з інформації на офіційному сайті ФБУ. Наша збірна на груповому етапі потрапила до групи В, де зіграє проти Болгарії, Австрії та Ісландії. Розклад матчів Софія, Болгарія Субота, 6 липня18:00 Болгарія — Укра...
Бердянська баскетболістка Дар’я Бірюк в США потрапила до почесного спортивного рейтингу
Канал ESPN заніс нашу 17-річну землячку до переліку "100 кращих випускниць шкіл 2025 року"
Дар’я Бірюк останні два роки грає в США за школу Webb і майбутній сезон стане для неї випускним перед переходом до наступного рівня. Про це повідомляє сайт Федерації баскетболу України. Бердянка у лютому допомогла своїй команді в США стати чемпіоном регіону, була визнана MVP турніру, у квітні вона зіграла за збірну...
Анжеліка Ляшко з Бердянська допомогла збірній України з баскетболу 3х3 вийти на Євро-2024
Наша команда блискуче пройшла відбірковий етап і в серпні у Відні позмагається за європейське золото
Кваліфікація проходила минулими вихідними в Словаччині. Українки виграли всі чотири матчі і завоювали путівку на Євро. Україна – Туреччина – 19:12 Україна – Польща – 16:12 Україна – Естонія – 18:15 Україна – Словаччина – 21:13 Вихованка бердянської ДЮСШ Анже...
Футболіст з Бердянська Ілля Путря перейшов з "Чорноморця" в черкаський "ЛНЗ"
Вже екс-капітан одеського клубу виступатиме за команду, яка в минулому сезоні УПЛ посіла сьому сходинку
26-річний захисник Ілля Путря чотири роки захищав кольори одеситів. За "Чорноморець" уродженець Бердянська провів 93 матчі, в яких відзначився вісьмома голами та трьома асистами. В новому чемпіонаті футболіст виступатиме за команду з Черкас. Почуваюся здорово. Приїхав до Черкас раніше, щоб адапту...
27-річний захисник допоміг своєму клубу залишитись в еліті українського футболу, а зараз отримав відзнаку фанатів
В свіжому опитування на офіційному телеграм-каналі столичної «Оболоні» Карась набрав 39% голосів респондентів. Це найкращий показник в команді. Представник Бердянщини вдруге в сезоні отримує відзнаку. Аналогічне визнання датується листопадом 2023 року. Також одного...
Студент БДПУ Олексій Лісенко - бронзовий призер юніорського чемпіонату Європи з пауерліфтингу
З 7 по 12 травня у Люксембурзі проходив чемпіонат Європи з пауерліфтингу серед юніорів. В складі збірної України почесне третє місце посів студент Бердянського державного педагогічного університету Олексій Лісенко
Інформацію оприлюднили на офіційних ресурсах Бердянського університету в соціальних мережах. Згідно повідомлення наш спортсмен продемонстрував наступні результати: присідання 350 кг, жим лежач...
Анжеліка Ляшко з Бердянська стартує у відборі на Олімпіаду-2024 в баскетболі 3х3
У складі національної збірної України наша землячка побореться за три путівки до Парижу, на які претендують 16 команд
Анжеліка Ляшко наразі виступає єдиною представницею Бердянська, яка претендує на участь в головних спортивних змаганнях сучасності. В угорському Дебрецені жіноча збірна України 3х3 два матчі зіграє у п’ятницю 17 травня проти Польщі та Німеччини, а завершить виступи в груповому етапі грою з Туніс...
Анжеліка Ляшко з Бердянська матиме шанс поїхати на Олімпіаду у Франції
23-річна спортсменка отримала запрошення на тренувальний збір команди України з баскетболу 3х3
Анжеліка Ляшко розпочинала баскетбольну кар'єру в бердянській ДЮСШ, грала за "Чайку", а зараз захищає кольори "Київ-Баскета". В сезоні класичного баскетболу 2023/24 вона потрапила до символічної п'ятірки за підсумками розіграшу. А тренери збірної 3х3 викликали бердянську гравчиню на збір, який вже розпочався в Івано-Франківську. У кв...
Колишня гравчиня "Чайки" наразі знаходиться за океаном. У лютому вона допомогла своїй команді в США стати чемпіоном регіону. При цьому Бірюк визнали MVP турніру.
Nike Hoop Summit – легендарна демонстрація найкращих баскетболістів старших класів США проти найкращих гравців з усього світу віком до 19 років. Це тиждень тренувань під керівництвом тренерів з НБА/WNBA, під пильним ...
Алла Мацегора з Бердянська завоювала срібну медаль чемпіонату світу з бодібілдінгу
Прекрасний виступ нашої землячки в столиці Іспанії
Чемпіонат світу з бодібілдінгу серед спортсменів-професіоналів проходив 14 жовтня в Мадриді. Алла Мацегора, яка раніше виборола право представляти Україну на цих змаганнях, в підсумку зайшла на медальний п’єдестал у бодіфітнесі (категорія Elit Pro). Її виступ і форму арбітри оцінили другим загальним місцем. Наші вітання бердянській спортсменці.
Клуб, за який виступає наш земляк, вийшов до чвертьфіналу турніру
«Оболонь» вчора здолала українського гранда з рахунком 1:0. Поки що це найбільша несподіванка поточного розіграшу. Захисник «пивоварів» Данило Карась вийшов у стартовому складі, провів на полі 80 хвилин, після чого був замінений. Наступний суперник «Оболоні» визначиться подальшим жере...
Пошановувачам футболу радимо поспостерігати за нашим земляком, який в сезоні УПЛ 2023/24 захищає кольори дебютанта УПЛ. Тим паче, що в дебютних матчах столичної «Оболоні» Данило був надзвичайно помітним
Данилу Карасю 26 років. Він народився в селі Осипенко. На юнацькому рівні перебував в структурі київського «Динамо». В бердянському футболі відзначивс...
Новим керманичем баскетбольної жіночої збірної України призначено тренера бердянської "Чайки"
На засіданні Виконавчого комітету Федерації баскетболу України було затверджено нового головного тренера жіночої збірної України — новим керманичем національної команди призначено українського тренера Євгена Мурзіна
57-річний фахівець був асистентом Срджана Радуловича в жіночій національній збірній, працювавши з командою у відборі на Євробаскет-2023. Також Євген Вікторович очолював бердянсь...
Бердянці продовжують підкорювати спортивні арени!
Софія Євтушенко виборола призові місця на Всеукраїнському турнірі з карате
11-12 березня у Львові відбувся Відкритий Кубок області з кіокушинкай карате. Учасниками змагань стали близько тисячі каратистів із різноманітних спортивних клубів, серед них - і наша землячка Софія Євтушенко. Софія живе Запоріжжі і працює в Національній поліції. Спортсменка родом з Бердянська, звідти через окупацію виїхала її родина, а також тренер — майстер спорту м...
Бердянська шахістка отримала виборола бронзу на чемпіонаті Європи
Вихованка Бердянського шахово-шашкового клубу Софія Москалець посіла третє місце на Чемпіонаті Європи для молодих спортсменів
З 5 по 15 листопада 2022 року в Анталії ( Туреччина) відбувся Чемпіонат Європи з шахів серед спортсменів до 18 років. В програмі Чемпіонату було проведено 12 турнірів окремо серед юнаків та дівчат. Чемпіонат зібрав найсильніших юних шахістів з 46 країн. В збірній команді України відстоювала честь нашої держ...