В Бердянську провели майстер-класи з робототехніки та програмування

По материалам Meet and Code
11.10.2019 · 09:16 · Просмотров - 485

Нещодавно, коли говорили про роботів, мали на увазі наукову фантастику. Але технологічний процес надзвичайно швидко змінює навколишній світ.

У сучасному світі все більше роботів, вони мають самі різні форми, розміри і призначення. Сьогодні багато професіоналів використовують роботів у своїй практичній діяльності.

Прогнозується, що на перший план вийдуть інженерні спеціальності. Тому вивчаючи робототехніку зараз, діти зможуть швидше орієнтуватися у світі технологій, а також легко оволодіти професію майбутнього. 

Заняття робототехнікою сприяють гармонічному формуванню особистості, розвивають уміння працювати в команді, творчий і науково-технічний потенціал. Робототехніка дозволяє побачити зв'язок деяких законів фізики, математики та інформатики з реальним життям.

Зібрати і запрограмувати робота – це нелегка, але вирішувана задача!

З 08.10.2019 по 10.10.2019 в рамках ініціативи «Meet and Code» відбулися вже традиційні майстер-класи з робототехніки і програмування для учнів загальноосвітніх шкіл м. Бердянськ.

Ініціатива Meet and Code проводиться за фінансування корпорації SAP, яка надає підтримку та забезпечує ресурсами неприбуткові організації. В Україні Meet and Code реалізується Ресурсним центром ГУРТ, що є партнером Глобальної мережі TechSoup.

У Бердянську ініціатива була реалізована Громадською організацією «Центр освіти дорослих» (голова Буянов П.Г., доцент кафедри професійної освіти, трудового навчання та технологій БДПУ) на базі Бердянського державного педагогічного університету досвідченим фахівцем, кандидатом технічних наук Олександром Антоненко.

Команди учасників зібрали і запрограмували роботів. Після чого відбулися змагання.

Хлопці та дівчата підсумували, що за робототехнікою майбутнє! Головне – вірити і робити, мати позитивний настрій, нічого не боятися і все здійсниться!Ближайшие события
Двойник
Двойник

 17 - 23 Октября

 13:50, 20:35

 Кинотеатр «Космос» (п-т Азовский, 35/2)

80 UAH

Захар Беркут
Захар Беркут

 17 - 23 Октября

 10:00

 Кинотеатр «Космос» (п-т Азовский, 35/2)

80 UAH

Джекси
Джекси

 17 - 23 Октября

 12:30

 Кинотеатр «Космос» (п-т Азовский, 35/2)

80 UAH

Малефисента 2: Владычица тьмы
Малефисента 2: Владычица тьмы

 17 - 23 Октября

 14:10, 16:05, 18:20

 Кинотеатр «Космос» (п-т Азовский, 35/2)

80 UAH

Подробная афиша