В Бердянську перевірили техніку перед зимою

По материалам пресс-службы исполкома
21.10.2019 · 16:44 · Просмотров - 398

Огляд техніки комунальних підприємств міста щодо її готовності до роботи в зимовий період

Комунальні підприємства міста активно готуються до роботи у зимовий період. Сьогодні відбувся огляд техніки щодо її готовності до ліквідації наслідків несприятливих погодних умов та оперативного виходу на маршрути. На огляд прибула не уся техніка комунальних підприємств “Зеленгосп”, “Бердянськекотранс”, “Бердянськводоканал” та “Ритуал”, частина зараз задіяна на роботах по місту.

Як розповів заступник міського голови Григорій Горячов, частину техніки вже переобладнано для роботи в зимовий період для підсипки та розкидання посипкового матеріалу на дорогах міста, частина ще працює на вивезенні стихійних звалищ та сміття, але за потребою буде оперативно переобладнана та залучена до прибирання снігу. Також розглядається можливість обладнання спецтехніки, яка зможе застосовувати нову технологію боротьби із обледенінням на дорогах. Це розпилювання концентрату, який розчиняється у воді та розтоплює лід.

Окрім техніки комунальних підприємств у зимовий період також долучається техніка БПТМ, Бердянського морського порту, підприємства “Транском” тощо.

Горячев Григорий

“Ми розуміємо, що техніки у якихось моментах недостатньо, але з кожним роком налагоджуємо систему реагування під час негоди. На сьогодні вже є резерв суміші відсіву та солі, тож на перші непогоди відреагуємо миттєво”, - відзначив Григорій Горячов.
Новости Бердянска
вчера, 10 января, пятница
9 января, четверг
8 января, среда

Все новости Бердянска

Ближайшие события
Баскетбол
Баскетбол

 11 Января

 14:30

 Спорткомлекс (Мелитопольское шоссе, 27)

Афиша с 9 по 15 января
Афиша с 9 по 15 января

 09 - 15 Января

 с 10:00 до 21:20

 Кинотеатр «Космос» (п-т Азовский, 35/2)

от 80 до 90 грн. UAH

Подробная афиша