ООН реалізує Програму з відновлення та розбудови миру в Приазов’ї

29.10.2019 · 15:33 · Просмотров - 379

Наряду з Донецькою та Луганською областями ООН розпочинає реалізацію масштабної Програми з відновлення та розбудови миру в Приазов’ї. Її презентація відбулась сьогодні в стінах Бердянської районної державної адміністрації.

На першому засіданні робочої групи за участі представників громадських організацій міста та району, представників органів влади ОТГ та району, координатор проекту Михайло Карелін презентував проект та детально охарактеризував напрямки його реалізації. Долучитись до його реалізації можуть активні мешканці Акимівського, Приазовського, Мелітопольського, Бердянського та Приморського районів, а також міст Мелітополь, Бердянськ та Приморськ.

Загальний бюджет Програми 80 мільйонів доларів. Михайло Карелін підкреслив, що перевагу у відборі проектів надаватиметься заявкам зі співфінансуванням з селищного, районного чи місцевого бюджетів. Координатори проекту напряму контактують з національною поліцією та МНСниками для підготовки спільних безпекових проектів.

Виграти гранти можуть громадські організації з успішним досвідом перемог в інших проектах. Для новостворених ГО також передбачена можливість участі в проекті. Прийом заявок триватиме до 10-го листопада. Реалізація розпочнеться з 1-го грудня.
Новости Бердянска
вчера, 11 января, суббота
10 января, пятница

Все новости Бердянска

Ближайшие события
Афиша с 9 по 15 января
Афиша с 9 по 15 января

 09 - 15 Января

 с 10:00 до 21:20

 Кинотеатр «Космос» (п-т Азовский, 35/2)

от 80 до 90 грн. UAH

Подробная афиша