В Бердянську не вистачає коштів на фінансування вуличного освітлення

07.11.2019 · 16:17 · Просмотров - 887

600 тисяч гривень необхідно виділити з міського бюджету на погашення заборгованості КП «Міськсвітло» за електроенергію

На планово-бюджетній комісії депутати обговорили перспективи фінансування освітлення міських вилиць. Через зменшення надходжень до міського бюджету, програми, які раніше фінансувались в повному обсязі, в 2019-му році отримують необхідні кошти частинами. Така ж ситуація склалась у відношенні КП «Міськсвітло». На черговій сесії міської ради планується виділити 600 тисяч гривень на погашення заборгованості підприємства за електроенергію.

Враховуючи економічну ситуацію депутати поставили питання про доцільність освітлення в осінньо-зимовий період доріг на Верхову та Косу. Заступник міського голови Григорій Горячов на це зазначив, що було проведено аналіз, за результатами якого встановлено – в місяць витрачається близько 5 тис. гривень на освітлення Коси. Це незначна сума, якої вдалось досягти за рахунок встановлення енергозаощаджувальних приладів.

В цілому ж ситуація набуває загрозливих ознак. В мерії навіть озвучили варіанти вуличного освітлення через один стовп. Однак такий сценарій запроваджуватиметься в крайньому випадку.
Новости Бердянска
вчера, 29 апреля, среда
28 апреля, вторник

Все новости Бердянска

Ближайшие события
Вrd Sea Run
Вrd Sea Run

 03 Мая

 Дамба

Чарівні мелодії
Чарівні мелодії

 30 Апреля - 03 Мая

 ГДК (пл. 1-го Бердянського Совета, 3)

Подробная афиша