В Бердянську не вистачає коштів на фінансування вуличного освітлення

07.11.2019 · 16:17 · Просмотров - 877

600 тисяч гривень необхідно виділити з міського бюджету на погашення заборгованості КП «Міськсвітло» за електроенергію

На планово-бюджетній комісії депутати обговорили перспективи фінансування освітлення міських вилиць. Через зменшення надходжень до міського бюджету, програми, які раніше фінансувались в повному обсязі, в 2019-му році отримують необхідні кошти частинами. Така ж ситуація склалась у відношенні КП «Міськсвітло». На черговій сесії міської ради планується виділити 600 тисяч гривень на погашення заборгованості підприємства за електроенергію.

Враховуючи економічну ситуацію депутати поставили питання про доцільність освітлення в осінньо-зимовий період доріг на Верхову та Косу. Заступник міського голови Григорій Горячов на це зазначив, що було проведено аналіз, за результатами якого встановлено – в місяць витрачається близько 5 тис. гривень на освітлення Коси. Це незначна сума, якої вдалось досягти за рахунок встановлення енергозаощаджувальних приладів.

В цілому ж ситуація набуває загрозливих ознак. В мерії навіть озвучили варіанти вуличного освітлення через один стовп. Однак такий сценарій запроваджуватиметься в крайньому випадку.
Новости Бердянска
вчера, 11 января, суббота
10 января, пятница

Все новости Бердянска

Ближайшие события
Афиша с 9 по 15 января
Афиша с 9 по 15 января

 09 - 15 Января

 с 10:00 до 21:20

 Кинотеатр «Космос» (п-т Азовский, 35/2)

от 80 до 90 грн. UAH

Подробная афиша