Бердянськ представлений у масштабній виставці малого та середнього бізнесу «Схід-Експо 2019»

По материалам пресс-службы исполкома
11.11.2019 · 10:11 · Просмотров - 324

8-9 листопада в Києві в «Українському домі» проходить виставка малого та середнього бізнесу «Схід-Експо 2019», на якій представлений Бердянськ.

Презентує місто та його економічний, інвестиційний та діловий потенціал на заході заступник міського голови Юлія Дойнова, спеціалісти відділу муніципальних ініціатив, інвестицій та енергоменеджменту. Місцеві виробники представляють свою продукцію. Бердянськ також презентує на виставці, окрім тематичного стенду, автентичні майстер-класи:

  • розпис і перенесення малюнків на мушлі (майстри Ірина Пастух, Олеся Терещина)
  • виготовлення повітряних зміїв різних розмірів (майстри Євген Пастух та Михайло Шатов)
  • аплікація соломкою та плетіння з соломки (майстри Марина Шерстюк, Анастасія Хиценко).

«Схід-Експо 2019» спрямований на зміцнення зв’язків між підприємствами Донецької, Луганської та Запорізької областей з рештою України, ЄС та іншими країнами, на створення нових можливостей для партнерства та співпраці. Крім того, захід сприятиме розвитку підприємництва серед постраждалого від конфлікту населення на сході України, заохочуючи все більше людей відкривати бізнес, створювати нові робочі місця та допомагати своїм громадам розвиватися.

Центральною подією «Схід-Експо 2019» стане виставка-презентація підприємств зі сходу України, поєднана з можливістю проведення ділових переговорів, пошуку партнерів та клієнтів з інших регіонів України, країн ЄС та світу і встановлення нових ділових відносин. Крім того, підприємці та гості зможуть відвідати панельні дискусії, презентації та тематичні секції, присвячені економічним та інвестиційним перспективам Донецької, Луганської та Запорізької областей.

Близько 200 компаній презентують свою продукцію на виставкових стендах, в тому числі товари харчової промисловості, текстиль, кераміку, а також соляні вироби, IT-технології, 3D-принтери та інші. Очікується, що понад 3 000 гостей відвідають «Схід-Експо 2019».

В рамках «Схід-Експо 2019» відбудеться ярмарок, де усі учасники виставки зможуть продавати свою продукцію відвідувачам. Під час заходу майстри та майстрині зі сходу України проводитимуть майстеркласи з гончарства, вишивання, хенд-мейду та інших ремесел. Окремою подією стане показ мод від регіональних виробників одягу. Під час «Схід-Експо 2019» відбудеться прем’єр-показ мотивуючих відео історій про підприємців зі сходу в межах кампанії “Великі історії малого бізнесу”.
Новости Бердянска
сегодня, 29 июня, понедельник
26 июня, пятница
25 июня, четверг

Все новости Бердянска