Розширити площі для спортсменів – Спорткомплекс має намір не продовжувати оренду для Приватбанку

14.11.2019 · 12:44 · Просмотров - 737

На черговій сесії міської ради депутати підтримали звернення керівництва Палацу спорту про намір не продовжувати оренду приміщень для Приватбанку

В лютому наступного року закінчується термін оренди частини приміщень Міського палацу спорту Приватбанком. За три місяці до закінчення договору власник повинен повідомити про свої наміри орендатора. Тому відповідне рішення винесли на розгляд депутатського корпусу.

Варто відзначити, що до міського голови з відповідною ініціативою спортивна громадськість міста зверталась ще у березні.

лист

Депутати підтримали даний проект рішення, однак за умови, що на наступній сесії міської ради керівництво Міського палацу спорту детально доповість, як планує використовувати вивільнені площі, чи потребують вони ремонтних робіт для проведення там спортивних занять і т.д. В разі ухвалення рішення про не подовження оренди для Приватбанку спортивний комплекс втратить 360 тисяч гривень, які він отримує від оренди, а також оплата комунальних платежів за ці приміщення буде перекладено на комунальне підприємство.
Новости Бердянска
вчера, 30 мая, суббота
29 мая, пятница
28 мая, четверг

Все новости Бердянска