Розпочато прийом клопотань на призначення грошових персональних виплат спортсменам на 2020 рік

По материалам пресс-службы исполкома
16.11.2019 · 11:29 · Просмотров - 358

Вже четвертий рік поспіль у Бердянську проводиться фінансування з міського бюджету так званих “спортивних стипендій”.

Нагадаємо, що за ініціативою міського голови було започатковано відзначення грошовими персональними виплатами видатних спортсменів міста Бердянська. Це було зроблено з метою їх стимулювання до успішних виступів на міжнародних спортивних аренах та відзначення їх вагомого внеску у розвиток спорту.

У 2016 р. щомісячну грошову персональну виплату у розмірі 1000 грн. отримували 11 спортсменів міста. У 2017 – 21 особа, у 2018 – 33. На початку 2019 року премію було призначено 31 особі, зараз виплати отримують 28 спортсменів.

За положенням грошові персональні виплати можуть призначатися спортсменам - переможцям та призерам Олімпійських, Параолімпійських ігор, спортсменам - чемпіонам Світу, Європи та України, спортсменам Олімпійського резерву України та членам збірних команд країни з видів спорту, учасникам команд з ігрових видів спорту, які беруть участь у чемпіонатах України та міжнародних змаганнях. Спортсмени-номінанти повинні проживати, бути зареєстрованими та тренуватись в м. Бердянськ.

З 15 листопада поточного року розпочинається прийом клопотань на призначення грошових персональних виплат на 2020 рік.

Для підготовки подання щодо визначення кандидатур на призначення грошових персональних виплат, організації фізкультурно-спортивного спрямування подають до конкурсної комісії з відзначення грошовими персональними виплатами видатних спортсменів м. Бердянськ пакет документів:

  • клопотання про призначення грошової персональної виплати;
  • характеристику спортсменів - кандидатів на здобуття грошових персональних виплат;
  • копії паспорту, свідоцтва про народження (для неповнолітніх);
  • копію довідки про присвоєння ідентифікаційного коду;
  • індивідуальний план підготовки спортсмена, кандидата в збірну команду України за минулий рік (його виконання);
  • копії документів відповідного центрального органу виконавчої влади, які підтверджують зарахування спортсмена до олімпійського резерву України та збірної команди України (надаються у разі необхідності).

Документи приймаються протягом трьох тижнів. Після цього, з 07 грудня, конкурсна комісія протягом двох тижнів проведе неупереджений розгляд заявок, що надійдуть від претендентів, підготує висновки та пропозицій щодо призначення спортсменам грошових персональних виплат та клопотатиме перед міською радою щодо включення в програму розвитку фізичної культури та спорту міста на 2020 рік необхідних для виплати премій коштів.

Як доводить досвід, ці виплати стимулюють наших спортсменів для завоювання значних спортивних перемог та популяризації міста Бердянськ, як спортивного та одного з найкращих місць відпочинку на Азовському морі.

За додатковою інформацією та довідками можна звертатися до відділу молоді та спорту, вул. Земська, 38 та за тел. 36228.
Новости Бердянска
вчера, 15 мая, пятница
14 мая, четверг

Все новости Бердянска