Вісім Запорізьких ОТГ у 2020 році перейдуть на прямі міжбюджетні стосунки

По материалам АМУ
18.11.2019 · 09:45 · Просмотров - 163

22 грудня 2019 року вибори призначені в Андрівській, Малинівській, Новенській, Семенівській, Любицькій, Федорівській, Новомиколаївській сільських об’єднаних територіальних громадах та у Тернуватській селищній об’єднаній територіальній громаді Запорізької області.

13 листопада члени Правління АМУ та виконавчий директор АМУ Олександр Слобожан взяли участь у засіданні Комітету з питань бюджету з розгляду проекту Закону України «Про державний бюджет України на 2020 рік».

Асоціація міст України наполегливо відстоювала переведення у 2020 році на прямі міжбюджетні відносини об’єднаних громад, які провели перші вибори у 2019 році, адже у проекті Держбюджету-2020 не враховано 108 ОТГ та 68 приєднань до ОТГ. Таку позицію висловив і Мінрегіон.

В результаті Комітет з питань бюджету підтримав пропозиції Асоціації міст України та Мінрегіону - включити до Держбюджету 2020 року всі ОТГ, вибори в яких відбулися чи відбудуться у 2019 році.

14 листопада Верховна Рада України схвалила в цілому Закон України «По Державний бюджет України на 2020 рік».

Закон передбачає переведення на прямі міжбюджетні відносини об’єднаних територіальних громад, які провели та проведуть вибори у 2019 році, а також громад, утворених шляхом приєднання до міст обласного значення. Асоціація міст України у бюджетному процесі наполегливо відстоювала цю позицію.

Голова АМУ Віталій Кличко: Для АМУ як організації, що захищає інтереси усіх без винятку громад, вкрай важливо, що вдалося відстояти у Держбюджеті-2020 прямі міжбюджетні відносини для усіх об’єднаних громад. Ці громади отримають нові можливості - ресурси та повноваження – для надання якісних послуг своїм жителям. Саме у цьому й полягає мета реформи місцевого самоврядування, яку підтримує наша Асоціація.
Новости Бердянска
сегодня, 28 марта, суббота
вчера, 27 марта, пятница
26 марта, четверг

Все новости Бердянска