Вихованці ансамблю танцю «Мрія» - переможці чемпіонату України з бальних танців

Євген Гнибіда - Бердянськ 24
19.11.2019 · 16:10 · переглядів - 858

17-го листопада в Запоріжжі відбувся Чемпіонат України з бальних танців. Оновлений Палац Спорту "Юність" прийняв понад 700 учасників, в числі яких і спортсмени МЦКіІ Нафтохімік Зразкового ансамблю бального танцю "Мрія" під керівництвом Івана Козлова. Танцюристи продемонстрували високі результати і завоювали призові місця.

Змагання проходили за підтримки Міністерства молоді та спорту України. Танцюристи колективу показали хороші результати:

• Маслов Назар-Козлова Валерія - 1 місце (діти дебют 5-7років)
  • Козлова Валерія - 1 місце в категорії соло дебют до 7 років і 1 місце в категорії соло школа до 8 років;
  • Маслов Назар - 1 місце в категорії діти школа до 8 років
  • Бутіна Єва - 1-і місця в категоріях соло дебют і соло школа до 7 і, відповідно, до 8 років;
  • Шабалін Дмитро-Онищенко Ксенія - 1 місце в категорії Ювенали школа (8-9 років)
  • Пельтек Глеб- Куцевол Варвара - 2-е місце Ювенали школа 8-9 і 10-11 років
  • Головата Валерія - 3-е місце в категорії соло латина 11-15 років
  • Пара Злата Кирило і Заярін Софія змагалися в новій для себе вікової категорії Ювенали 2-е і зайняли 4-е місце в латиноамериканській програмі та стали півфіналістами в європейській.
  • Павленко Євген і Комісаренко Христина стали бронзовими призерами Чемпіонату України в категорії Молодь D, латиноамериканська програма.

Вітаємо танцюристів з хорошим виступом і бажаємо подальших перемог.