Протиправний наказ завершився штрафом для виконавиці

04.12.2019 · 15:13 · Просмотров - 1162

Детективну історію з приводу створення стихійного звалища по вул. Польській розплутували на засіданні адміністративної комісії.

По вул. Польській, 1 утворилось стихійне звалище з листви та гілок. Адміністративним відділом зафіксовано факт складування листви. На правопорушницю складено адміністративний протокол. На засідання комісії відповідачка прийшла в супроводі групи підтримки – голови ОСББ та небайдужих мешканок.

Виявилось, що голова ОСББ дала розпорядження складувати листву у вказаному місці. Однак, як встановила комісія, на момент складання адмінпротоколу, відповідачка офіційно була безробітною, тому вся повнота відповідальності за скоєне правопорушення на ній.

Голова ОСББ спробувала пояснити, що стихійні звалища, як правило, утворюють мешканці приватного сектору. Сміття з об’єднання вивозиться регулярно і, навіть, ліквідовуються звалища. За її словами налагодити контакт з головою вуличного комітету вона не може, оскільки друга сторона повністю ігнорує всі спроби вийти на діалог. Жінка висловила невдоволення і роботою комунальних служб, які останні три роки, на її думку, вкрай незадовільно виконують свої обов’язки.

В результаті правопорушниця отримала мінімальний розмір штрафних санкцій – 340 гривень.
Новости Бердянска
сегодня, 18 июля, суббота
вчера, 17 июля, пятница

Все новости Бердянска