Підписи мешканців не дозволили уникнути адміністративного штрафу

04.12.2019 · 15:34 · Просмотров - 1154

340 гривень штрафу за тимчасову споруду без дозвільних документів в мікрорайоні 8 березня отримала мешканка Бердянська. Уникнути покарання не допомогли і зібрані підписи мешканців мікрорайону.

На перехресті вулиць Листопадної та Висоцької існує тимчасова споруда. Наразі її власниця проходить процедуру переоформлення документів. За словами відповідачки термін дії дозвільних документів на функціонування конструкції завершився близько пів року тому. Жінка наголосила, що за власний кошт обладнала зупинку громадського транспорту і там постійно слідкує за чистотою.

Власниця об’єкту планує переобладнання споруди з благоустроєм прилеглої території. Під зверненням до комісії не застосовувати штрафних санкцій до відповідачки підписались мешканці мікрорайону. Однак, цих заходів виявилось недостатньо, щоб уникнути штрафу. В результаті, комісія врахувала громадську свідомість відповідачки та заступництво з боку місцевих і зобов’язала сплатити штраф за несанкціоноване розміщення торговельного об’єкту 340 гривень.
Новости Бердянска
сегодня, 3 августа, понедельник
31 июля, пятница

Все новости Бердянска