В Бердянську реформують систему дитячого харчування в закладах освіти

06.12.2019 · 10:03 · Просмотров - 1072

В наступному році в Бердянську мають намір запустити процес реформування системи дитячого харчування в освітніх закладах. В якості пілотного проекту обрано школи №№ 4,6,9,11.

Реформування системи дитячого харчування полягатиме в запровадженні принципів кулінара Євгена Клопотенка. Під цими змінами мається на увазі, що більшість страв будуть виготовлятись в духових пічках, а у дитини з’явиться можливість самостійно обирати вид блюда на обід. Більше того, учень сам визначитиме порцію обіду і, в разі необхідності, зможе взяти добавку. Всі страви будуть гарячими.

Школи №№ 4,6,9,11 обрано не випадково – відділ освіти надавав пріоритети тим закладам, де вже є технічні умови для приготування їжі. Заступник начальника відділу освіти Жанна Безродня підкреслила, що всі нововведення планується обговорити на засіданні круглого столу з батьками та громадськими активістами.

В наступному році також зміниться і вартість харчування. З урахуванням інфляції харчування в школах становитиме 10.80 грн, в дитячих садочках – 34 гривні.
Новости Бердянска
вчера, 13 мая, среда
12 мая, вторник
10 мая, воскресенье

Все новости Бердянска