У Бердянську відбулася презентація Програми розвитку велосипедної інфраструктури на 2020 рік

По матеріалам пресс-службы исполкома
10.12.2019 · 16:35 · переглядів - 1989

10 грудня у виконавчому комітеті відбулася презентація Програми розвитку велосипедної інфраструктури на 2020 рік.


Вона розроблена ГО «Спільно HUB» у партнерстві з Управлінням житлово-комунального господарства виконавчого комітету Бердянської міської ради, “Бердянським велоклубом” та ”Першим Анти-кафе Бердянська “ЧАС Є!” в рамках проєкту «ВелоМіста» за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Під час презентації виконавча директорка ГО “Спільно HUB” Ганна Дворна, головний спеціаліст відділу капітального та поточного ремонту УЖКГ Павло Люцканов та представники Бердянського велоклубу розповіли про розробку Програми, проведення воркшопу з написання технічного завдання для неї та багато іншого.

Програма розвитку велосипедної інфраструктури розрахована на один рік та скерована на створення безпечних умов для велосипедистів та забезпечення врахування їх потреб. Метою Програми є проведення інформаційної кампанії щодо заохочення мешканців до їзди на велосипедах через облаштування безпечних та комфортних велосипедних доріжок і смуг на автошляхах та поза межами проїжджої частини, збереження комфорту, надійності та зручності використання велосипеду, впровадження засобів з безпеки руху для велосипедистів на вулицях зі спільним авто- і велорухом, на яких не передбачено окремих велодоріжок, у житлових зонах та на ділянках багатофункціонального призначення з окремими велодоріжками, тощо.

Горячев Григорий

“Спільними зусиллями будемо реалізовувати дану Програму на благо нашої молоді та любителів велосипедного руху”, - відзначив на презентації заступник міського голови Григорій Горячов.

Серед завдань Програми — розвиток велосипедної інфраструктури. Тут передбачається розробка Концепції розвитку велоінфраструктури Бердянської міської об’єднаної територіальної громади. Кошти на розробку цього документу (150 тис грн) виділить Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Ця концепція дасть розуміння веломаршрутів, де вони потрібні, буде містити усю необхідну інформацію для створення велосипедної інфраструктури, рекомендації щодо передбачення та врахування усіх необхідних елементів велоінфраструктури згідно державних будівельних норм та стандартів. “Основна мета Концепції — поєднати усі райони міста з усіма. Щоб з одного мікрорайону велосипедисти могли безпечно та комфортно дістатися в інший”, - відзначила виконавча директорка ГО “Спільно HUB” Ганна Дворна.

Також серед заходів Програми — придбання та встановлення критої велосипедної парковки з П-подібними стійками на 8 паркувальних місць. 15 тис грн на це також виділить Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

Ще одним заходом Програми передбачається придбання та встановлення критої велосипедної парковки з П-подібними стійками на 40 паркувальних місць. 150 тис грн на це, як співфінансування, виділить місцевий бюджет.

Де саме встановити ці парковки велосипедисти, розробники програми, управлінці та усі бажаючі зможуть обговорити на публічних консультаціях, які відбудуться цієї п’ятниці, 13 грудня, о 16:00 в Анти-кафе Бердянська “ЧАС Є!”.

На фінальному етапі дану Програму мають розглянути депутати та затвердити на сесії міської ради.
Останні новини Бердянська
сьогодні, 4 березень, понеділок 2024
вчора, 3 березень, неділя 2024
2 березень, субота 2024
1 березень, п'ятниця 2024

Всі новини БЕРДЯНСЬКА

На початок