ЄС продовжив санкції проти Росії

По материалам Громадського
13.12.2019 · 09:38 · Просмотров - 90

Лідери країн Європейського Союзу вирішила продовжити на пів року санкції проти Росії


Відповідне рішення ухвалили на саміті лідерів Євросоюзу, який проходить в Брюсселі. Про це оголосив президент Європейської Ради Шарль Мішель, передає «Укрінформ» 

 - Ми мали дискусію щодо Росії та України. Ми були проінформовані про результати «Нормандського саміту», який відбувся у Парижі. Еммануель Макрон і Ангела Меркель оновили для нас інформацію щодо ситуації. Ми продовжили санкції на наступні 6 місяців, виходячи з того, що імплементація Мінських угод залишається важливою. Ми будемо продовжувати за цим спостерігати, - заявив Мішель.

Як відомо, йдеться про обмеження, пов’язані з банківським, фінансовим та енергетичним секторами Росії.

Нагадаємо, у 2014 році ЄС ввів проти РФ економічні санкції, спрямовані на конкретні сектори економіки. У березні 2015 року лідери ЄС вирішили пов’язати ці санкції з виконанням Мінських домовленостей. Після цього ЄС неодноразово продовжував дію цих санкцій, щоразу на пів року.

Востаннє Європейська Рада продовжила економічні санкції, пов’язані з банківським, фінансовим та енергетичним секторами РФ, у червні 2019 року. Термін дії цих санкцій продовжили до 31 січня 2020 року, але тепер їх продовжили щонайменше до кінця червня 2020 року.

Крім економічних обмежень, щодо Росії діють і інші санкції, пов'язані з анексією Криму.

Підтримати Brd24


Читайте далее

Новости за сегодня

Статті
На верх