В Бердянську посилять заходи по боротьбі з нелегальними перевезеннями

11.01.2020 · 11:50 · Просмотров - 2008

На перший квартал поточного року заплановано три рейди спеціальної робочої групи з виявлення офіційно не зареєстрованих перевізників. Йдеться про міжміські перевезення і послуги таксі в межах міста.

За інформацією транспортного відділу мерії в минулому році проведено 3 перевірки. Зафіксовано 38 водіїв, які надавали послуги з пасажирських перевезень без належних дозволів. На них складено адміністративні протоколи.

В січні, лютому та березні поточного року буде проведено перевірки на автовокзалі, центральному ринку та залізничному вокзалі. До складу комісії, окрім представників мерії, входитимуть фахівці податкової, Укртрансбезпеки, міського відділу поліції.

Крім того, начальник відділу превенції міськрайонного відділку поліції Денис Буц запропонував представникам міської влади визначити місця для стоянки таксі, які працюють офіційно. Начальник транспортного відділу мерії Ірина Удовиченко наголосила, що для реалізації цієї пропозиції необхідне офіційне звернення від суб’єктів господарювання. Тому члени комісії звернулись до перевізників надати свої пропозиції, де вони вважали б за необхідно обладнати офіційні місця для відстою таксі.
Новости Бердянска
вчера, 2 июля, четверг
1 июля, среда

Все новости Бердянска