Собака перестрибнула через паркан і налякала господарку. В Бердянську штрафують за вигул тварини без намордника

15.01.2020 · 18:15 · Просмотров - 1861

Собака “дратхаар” перестрибнула через паркан, опинилась на території приватного домоволодіння і налякала власницю. На засіданні адміністративної комісії оштрафували власника тварини.

 

51 гривня — максимальна сума штрафу, яка передбачена санкцією статті Адміністративного кодексу за вигул собаки без повідка та намордника. З аналогічними правопорушеннями на розгляд комісії надійшло декілька протоколів. І, якщо у першому випадку жодних сумнівів у членів комісії доцільність застосування штрафних санкцій не викликала, то в іншій ситуації комісія обмежилась усним зауваженням.

Так, за словами відповідачки, у неї конфлікт з головою ОСББ — донедавна вона займала цю посаду, у зв'язку з цим з новим керівництвом об'єднання та персоналом склались напружені відносини. Після прогулянки з собакою, біля входу в будинок, жінка зняла намордник з тварини, що побачила двірник. Стався конфлікт. Дійшло навіть до штурханини. В результаті, власниця тварини запевнила, що собака жодних незручностей не створювала, вся проблема у напружених взаємовідносинах з адміністрацією ОСББ. Заслухавши аргументи, члени комісії вирішили обмежитись усним попередженням.

 
Новости Бердянска
вчера, 18 марта, среда

Все новости Бердянска