Змінити підходи в зборі та утилізації сміття — депутати пропонують інформаційну кампанію

Євген Гнибіда - Бердянск 24
23.01.2020 · 11:40 · Просмотров - 849

Депутат Віктор Цуканов виступив з ініціативою запровадження в Бердянську інформаційної кампанії про утилізацію крупногабаритних відходів. Реалізувати проект планують спільно з “Бердянськекотрансом”.


Зміст кампанії зводиться до розклеювання банерів про недоцільність складування крупногабаритних відходів в контейнерах для сміття та на контейнерних майданчиках. Пропонується, щоб комунальне підприємство декілька разів на місяць організовувало вивезення таких відходів, в тому числі і з приватного сектору. На думку депутатів це сприятиме зменшенню стихійних звалищ в місті.

Депутат Микола Рудницький також запропонував спростити процедуру отримання талонів на утилізації відходів на полігоні ТПВ. З цих питань вирішено провести круглий стіл із залученням громадськості до обговорення озвучених ініціатив.

За інформацією керівника підприємства Івана Шмаровоза вартість послуги залежить від обсягів робіт, відстані і залучення навантажувальної техніки. Завантаження вантажівки на 6 кубометрів із залученням навантажувача стартує від 500 грн. Середня вартість робіт приватних фірм, які надають аналогічні послуги — 500 гривень за автомобіль і ще 400, якщо залучаються вантажники.

Підтримати Brd24Новини Бердянська
вчера, 27 января, пятница
26 января, четверг
24 января, вторник
23 января, понедельник
21 января, суббота
20 января, пятница
19 января, четверг
17 января, вторник

Всі новини Бердянська

На верх