Карантин у бердянських школах ймовірно подовжать. Кількість хворих зростає.

По материалам Прес-служба виконкому
28.01.2020 · 18:22 · Просмотров - 5341

Медики фіксують зростання рівня захворюваності на ГРВІ у місті

Сьогодні під час робочої он-лайн наради міського голови Володимира Чепурного із керівниками структурних підрозділів, комунальних підприємств та закладів обговорювалося питання рівня захворюваності на ГРВІ дітей та дорослих у місті та проведення карантинних заходів.

Директор КНП “БЦПМСД” Олена Пулькіна повідомила, що спостерігається зростання рівня захворюваності у місті. Зокрема, у понеділок 27 січня до лікарів звернулось 305 осіб, серед них 107 дітей, у порівнянні з п'ятницею 24 січня це в два рази більше — було 152 звернення, серед них 70 — діти. Крім того, почали більше хворіти доросли, зокрема й лікарі.

Завідувач відокремленого підрозділу "Бердянський міськрайонний відділ Державної установи "Запорізькій обласний лабораторний центр МОЗ України" Олександра Кікарош відзначила, що епідпроцес активно розвивається. На четвертому тижні (з 20 по 26.01.2020 р) захворіло 911 осіб, на третьому тижні було 557 осіб, тобто спостерігається значне зростання. Як відзначають фахівці, оскільки інкубаційний період складає сім днів, карантинні заходи у навчальних закладах більш ефективно проводити терміном подвійного інкубаційного періоду. Моніторинг рівня захворюваності до кінця тижня триває і рішення щодо продовження чи припинення карантину буде прийматись на основі даних у п’ятницю, 31 січня.

Також відділом освіти виконкому проводиться щоденний моніторинг у дошкільних закладах — дитячих садках у кожній групі.

Крім того, заступник міського голови Григорій Горячов повідомив, що була проведена робоча нарада з перевізниками, які здійснюють пасажирські перевезення на маршрутах загального користування, щодо дотримання санітарних норм у громадському транспорті. Перевізникам було надано рекомендації щодо проведення щоденної обробки траспортних засобів деззасобами, які рекомендовані держпродспоживслужбою, вологого прибирання та провітрювання, виходу на маршрут транспорту із робочими опалювальними системами. Відділ траспортну та зв’язку проводить щоденний моніторинг дотримання цих рекомендацій.
Новости Бердянска
вчера, 29 марта, воскресенье
28 марта, суббота
27 марта, пятница
26 марта, четверг

Все новости Бердянска