Відділення Приватбанку змінюють адресу – 4 офіси об’єднають в один

31.01.2020 · 15:33 · Просмотров - 7347

31-го січня останній день роботи відділення Приватбанку в приміщенню Дельмару. Офіси центру міста об’єднають в одному за адресою вулиця Центральна, 49.

Як прокоментував нашій редакції директор відділення Бердянського філіалу Приватбанку Володимир Бучакчийський, в новому приміщенні по Центральній, 49 буде об’єднано чотири офіси – колишнє відділення поблизу кас аерофлоту, відділення зі спорткомплексу, з Перемоги, 45 і Дельмару.

По Центральній, 49 буде сучасний центр, який розпочне роботу вже з понеділка. Працівників з відділень, які ми об’єднали не звільнено, вони працюватимуть в новому офісі. Якість обслуговування не погіршиться. Навіть більше, на сьогодні Бердянськ займає перше місце по Україні за якістю обслуговування в Приватбанку по кількості співробітників на одного мешканця регіону, - повідомив Володимир Бучакчийський.

Приміщення комунальної власності спортивного комплексу, за інформацією начальника профільного управління мерії Алли Тахтаджиєвої-Поклад, Приватбанк звільнить вже лютому. Наразі керівництво Палацу спорту визначається, як саме будуть експлуатуватись вивільнені приміщення. 
Новости Бердянска
сегодня, 30 марта, понедельник
вчера, 29 марта, воскресенье
28 марта, суббота
27 марта, пятница

Все новости Бердянска