В Бердянську кількість захворювань на ГРВІ не зменшується, почали більше хворіти дорослі

По материалам пресс-службы исполкома
04.02.2020 · 11:04 · Просмотров - 5270

По суботах в амбулаторіях міста посилена робота лікарів

Питання рівня захворюваності на ГРВІ дітей та дорослих у місті було обговорено сьогодні під час робочої он-лайн наради міського голови Володимира Чепурного із керівниками структурних підрозділів, комунальних підприємств та закладів. Як розповіла директор Бердянського центру первинної медико-санітарної допомоги Олена Пулькіна, захворюваність на ГРВІ практично не знижується, почали більше звертатися дорослі. За даними на 3 лютого захворіли 97 дітей та 168 дорослих.

За інформацією головного лікаря Бердянського територіального медичного об’єднання Дмитра Єгорова, терапевтичне відділення міської лікарні було перепрофільовано на пульмонологію. Зараз на 30 ліжках знаходяться 22 пацієнти. З них 17 — із пневмонією. У педіатричному відділенні знаходяться на лікуванні 29 дітей, з яких 4 з пневмонією.

Як відзначила Олена Пулькіна, по суботах в амбулаторіях міста посилена робота лікарів. Так, у центральній амбулаторії чергують три лікарі та лікар невідкладної допомоги, в амбулаторії на бул. Шевченка — 2 чергових лікаря, та в амбулаторії на АКЗ — один черговий лікар. Також введено невідкладну дитячу допомогу — з 8:00 до 20:00 щоденно. Звертатися за телефоном (066) 736 76 31 та 15 63 (для дорослого та дитячого населення).
Новости Бердянска