Справа М. Ільїна: прокуратура відмовилась від обвинувачень про зловживання службовим становищем

14.02.2020 · 13:46 · Просмотров - 1929

Більше трьох років тривав судовий розгляд по звинуваченню екс керівника ДП «БМТП» Миколи Ільїна у зловживанні службовим становищем з метою отримання неправомірної вигоди. 12 лютого прокуратура відмовилась від звинувачень, однак інкримінувала Миколі Ільїну інше, менш тяжке правопорушення.

Відповідний документ Микола Ільїн оприлюднив на своїй сторінці в соцмережі Фейсбук.

Нагадаємо, звинувачення Миколи Ільїна в «умисних діях в інтересах державного підприємства» в 2016-му році отримало серйозний резонанс не тільки в межах Бердянська, а й у морегосподарському комплексі країни. В суді справа слухалась 3 роки, в результаті прокуратура визнала, що доказів про завдання збитків, одній з нібито постраждалих сторін, недостатньо. Тому від попереднього звинувачення про зловживання службовим становищем з метою отримання неправомірної вигоди (санкцією ч.2ст. 364 ККУ передбачалось позбавлення волі до 8 років) прокуратура відмовилась і перекваліфікувала справу і обвинуватила Миколу Ільїна у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 279 КК (Блокування транспортних комунікацій шляхом влаштування перешкод).

В коментарі редакції Микола Ільїн зазначив, що нові обвинувачення також не матимуть достатньої доказової бази, тому захист наполягає на виправдальному вироку.

Ильин Николай

 - Принципово важливий момент – в новому звинуваченні прокуратура наполягає на блокуванны проїздів до причалів. Відповідно до діючого законодавства дороги і проїзди перебувають на балансі АМПУ. ДП «БМТП» виконував роботи на своїх складських майданчиках, тому ми переконані, що результат цього довготривалого судового процесу стане виправдальний вирок, - зазначив Микола Ільїн.
Новости Бердянска
сегодня, 10 июля, пятница
вчера, 9 июля, четверг
8 июля, среда

Все новости Бердянска

Ближайшие события
ТРИ ПО ЦЕНЕ ДВУХ
ТРИ ПО ЦЕНЕ ДВУХ

 27 Июня - 10 Июля

 Спортландия (Азовский проспект, 14)

Виставка живопису Володимира Жаркова
Виставка живопису Володимира Жаркова

 26 Июня - 12 Июля

 Художественный музей (ул. Центральная (бывш. Карла Маркса), 29)

Космос - афиша с 9 по 15 июля
Космос - афиша с 9 по 15 июля

 09 - 15 Июля

 10:10 - 21:20

 Кинотеатр «Космос» (п-т Азовский, 35/2)

от 50 до 70 UAH

Блокбастер афиша с 9 по 15 июля
Блокбастер афиша с 9 по 15 июля

 09 - 15 Июля

 с 10 до 22

 Блокбастер АМСТОР (ул. Консульская, 75 з)

от 40 до 70 UAH

Подробная афиша