Бердянська райдержадміністрація спільно з підприємцями перемагає в грантових конкурсах та розвиває «зелений туризм».

По материалам Ресурсно-інвестиційного Центру райдержадміністрації
19.02.2020 · 09:45 · Просмотров - 606

Бердянська райдержадміністрація постійно співпрацює з суб’єктами підприємницької діяльності та проводить роботу із створення сприятливого бізнес-клімату в районі, в межах своїх повноважень.

За ініціативи та підтримки райдержадміністрації, представники малого бізнесу змогли прийняти участь у конкурсі бізнес-грантів на започаткування та розширення власної справи.

 У рамках даного напряму, у жовтні 2019 року ФОП Шведовим Олексієм, за методологічної та консультативної підтримки заступника голови райдержадміністрації Ніни Борщової, начальника відділу економічного розвитку Володимира Сенченко, подана аплікаційна форма до Програми ООН із відновлення та розбудови миру (конкурс малих бізнес-грантів на започаткування, відновлення чи розширення мікро, малих та середніх підприємств на підконтрольних Уряду України територіях Луганської та Донецької області, та в районах Запорізької та Донецької областей уздовж узбережжя Азовського моря).  Проект має назву «Розширення надання послуг зеленого туризму в Новопетрівці в осінньо-зимовий період.», бюджет – 262,802 тис. грн.

Бізнес-план відповідає пріоритету Програми UNDP - "Індустрія гостинності", оскільки  направлений на надання послуг з відпочинку у сільській місцевості на узбережжі Азовського моря. Відпочиваючим надається житло, надаватиметься послуги із  еко - відпочинку. Також реалізація ідеї дасть змогу розширити надання послуг  додаткового дозвілля на селі, оздоровлення протягом не лише літа, а й цілорічно.  Враховуючи близьке розташування Новопетрівки до Донецької області, це ще в свою чергу, дасть можливість внутрішньо-переміщеним особам провести дозвілля у тихій, сільській місцевості, психологічно відпочити від міської метушні, стресів, відновити сили, знайти душевний спокій.

Основні особливості зеленого туризму полягають в тому, що це комплекс послуг направлений на активний відпочинок, максимальне наближення до природи, при цьому вивчаючи сільську місцевість Бердянщини.

Пройшовши численні етапи відбору міжнародної донорської організації, даний проект став переможцем у Запорізькій області та отримав грантове фінансування. На початку року було урочисто підписано грантову угоду з Програмою ООН та у лютому 2020 року підприємець отримав перший транш грантових коштів.

17.02.2020 року начальником відділу економічного розвитку райдержадміністрації Володимиром Сенченко проведено засідання  Ресурсно-інвестиційного Центру Бердянської райдержадміністрації  в форматі консультаційної сесії для підприємця-грантоодержувача. Надані консультації щодо траншевої звітності по мікропроєктам, розгляд типових помилок, приклади й зразки звітних документів грантерів.
Новости Бердянска
вчера, 5 августа, среда

Все новости Бердянска

Ближайшие события
Музыкальный пикник
Музыкальный пикник

 07 августа

 19:00

 ул. Итальянская, 89-Б (во дворе)

Виставка ЖИВОПИСУ ТА ГРАФІКИ Анастасії Малової
Виставка ЖИВОПИСУ ТА ГРАФІКИ Анастасії Малової

 25 июля - 09 августа

 9:00 - 18:00

 Художественный музей (ул. Центральная (бывш. Карла Маркса), 29)

Подробная афиша