Зниклу в Мелітопольському районі неповнолітню поліцейські розшукали в Бердянську

По материалам пресс-службы полиции
20.02.2020 · 14:18 · Просмотров - 1783

Співробітники ювенальної привенції Мелітопольського відділу поліції протягом доби розшукали дівчину, яка пішла зі школи. Її знайшли в сусідньому місті. Відносно неповнолітньої злочинів чи правопорушень скоєно не було.

18 лютого близько 16:00 до Мелітопольського відділу поліції ГУНП в Запорізькій області  звернулась юристконсульт Мирненського обласного центру соціально-психологічної реабілітації неповнолітніх, із заявою про зникнення неповнолітньої дівчини.

Співробітниками поліції встановлено, що 18 лютого о 07:30 дівчина 2003 року народження пішла з центру реабілітації до школи. Близько 10 ранку того ж дня неповнолітня пішла зі школи, але до центру не повернулась. Мобільного телефону дівчина при собі не мала.

Поліцейські ювенальної превенції Мелітопольського відділу поліції протягом доби розшукували дівчину, спілкувались з її знайомими та друзями, відпрацьовували вокзали та прилеглі до них території, розмістили оголошення з прикметами розшукуваної в місцевих та обласних засобах масової інформації.

Знайшли дівчину ввечері 19 лютого біля автовоклазу у місті Бердянськ. Співробітникам ювенальної превенції неповнолітня розповіла, що дуже хотіла зустрітися зі своїм знайомим хлопцем, але місця його мешкання не знала. Спочатку дівчина на маршрутці доїхала до Мелітополя, а потім автобусом - до Бердянська. Вона гуляла вулицями Бердянська неподалік від вокзалу, коли її розшукали поліцейські. Правоохоронці привезли дівчину до Мелітополя та передали вихователям Мирненського обласного центру соціально-психологічної реабілітації. Відносно неповнолітньої злочинів або правопорушень скоєно не було.
Новости Бердянска
вчера, 23 марта, понедельник
22 марта, воскресенье
21 марта, суббота
20 марта, пятница

Все новости Бердянска

Ближайшие события
Акция! 1000 бонусов за 500 гривен в чеке
Акция! 1000 бонусов за 500 гривен в чеке

 14 - 27 Марта

 Спортландия (Азовский проспект, 14)

Юбилейный концерт ВИА "Синяя птица"
Юбилейный концерт ВИА "Синяя птица"

 28 Марта

 18:00

 ГДК (пл. 1-го Бердянського Совета, 3)

120 - 290 UAH

Концерт Тіна Кароль
Концерт Тіна Кароль

 30 Марта

 19:00

 ГДК (пл. 1-го Бердянського Совета, 3)

290 - 750 UAH

Подробная афиша