Зниклу в Мелітопольському районі неповнолітню поліцейські розшукали в Бердянську

По материалам пресс-службы полиции
20.02.2020 · 14:18 · Просмотров - 1800

Співробітники ювенальної привенції Мелітопольського відділу поліції протягом доби розшукали дівчину, яка пішла зі школи. Її знайшли в сусідньому місті. Відносно неповнолітньої злочинів чи правопорушень скоєно не було.

18 лютого близько 16:00 до Мелітопольського відділу поліції ГУНП в Запорізькій області  звернулась юристконсульт Мирненського обласного центру соціально-психологічної реабілітації неповнолітніх, із заявою про зникнення неповнолітньої дівчини.

Співробітниками поліції встановлено, що 18 лютого о 07:30 дівчина 2003 року народження пішла з центру реабілітації до школи. Близько 10 ранку того ж дня неповнолітня пішла зі школи, але до центру не повернулась. Мобільного телефону дівчина при собі не мала.

Поліцейські ювенальної превенції Мелітопольського відділу поліції протягом доби розшукували дівчину, спілкувались з її знайомими та друзями, відпрацьовували вокзали та прилеглі до них території, розмістили оголошення з прикметами розшукуваної в місцевих та обласних засобах масової інформації.

Знайшли дівчину ввечері 19 лютого біля автовоклазу у місті Бердянськ. Співробітникам ювенальної превенції неповнолітня розповіла, що дуже хотіла зустрітися зі своїм знайомим хлопцем, але місця його мешкання не знала. Спочатку дівчина на маршрутці доїхала до Мелітополя, а потім автобусом - до Бердянська. Вона гуляла вулицями Бердянська неподалік від вокзалу, коли її розшукали поліцейські. Правоохоронці привезли дівчину до Мелітополя та передали вихователям Мирненського обласного центру соціально-психологічної реабілітації. Відносно неповнолітньої злочинів або правопорушень скоєно не було.
Новости Бердянска
вчера, 1 июля, среда
30 июня, вторник

Все новости Бердянска